نسخه چاپی

گلایه‌های بازیكنان به برانكو چه بود؟

بازیكنان پرسپولیس به دلیل بدقولی‌های مسؤولان باشگاه جهت پرداخت مطالبات مالی تا زمانی كه تكلیف‌شان مشخص نشود، تمرین نخواهند كرد.

به گزارش نما، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار مقابل الهلال عربستان قرار بود امروز در ورزشگاه خیریه عمل برگزار شود که با وجود اینکه کلیه بازیکنان در محل تمرین حاضر شدند اما در اعتراض به مشکلات مالی اعتصاب کرده و تمرین نکردند.

زمانی که بازیکنان آماده حضور در زمین بودند برخی از بازیکنان پرسپولیس نظیر مهدی طارمی، سروش رفیعی، کمال کامیابی‌نیا، سید جلال حسینی، وحید امیری، علیرضا بیرانوند و ... به دیدار برانکو رفته و با او درباره تصمیمی که گرفتند، صحبت کردند.

بازیکنان به سرمربی تیم‌شان گفتند که با وجود اینکه قهرمان لیگ برتر شدیم اما قول پاداش قهرمانی که به ما داده شد عملی نشد و این در حالی است که در قراردادهایمان برخی بندها گنجانده شده بود مبنی بر اینکه در صورت بازی کردن در بیش از 60 درصد از بازی‌ها، قهرمانی در لیگ برتر، حضور و صعود در لیگ قهرمانان آسیا و ... باید پاداش‌هایی به بازیکنان تعلق می‌گرفت که این اتفاق نیفتاد و این در حالی است که حدود 7-8 بازیکن از سال گذشته از باشگاه طلب دارند.

بازیکنان به برانکو گفتند که با این شرایط چیزی در حدود 70 درصد باید باشگاه به بازیکنان پول بدهد که تا الان چنین اتفاقی رخ نداده است. از طرف دیگر پرسپولیسی‌ها بابت قرارداد امسالشان تنها حدود 70 درصد پول گرفته‌اند و این در حالی است که تیمی مثل استقلال که اسپانسرش با پرسپولیس مشترک است 85 درصد به بازیکنانش پول داده است.

سرخ‌پوشان همچنین نسبت به مصاحبه روز گذشته وزیر ورزش که عنوان کرده بود در پایان لیگ درخصوص هیأت مدیره 2 باشگاه پرسپولیس و استقلال تصمیم‌گیری خواهد شد واکنش نشان دادند و به برانکو گفتند که در صورت تغییر در هیأت مدیره مشخص نیست وضعیت پول آنها به کجا خواهد رسید.

پرسپولیسی‌ها به برانکو گفتند که تا زمانی که وضعیت‌شان اینگونه باشد در تمرینات حاضر می‌شوند اما تمرین نمی‌کنند چون تا 10 روز دیگر لیگ به پایان می‌رسد و آن وقت آنها دست‌شان به پول نخواهد رسید.

همچنین بازیکنان پرسپولیس از اینکه مسئولان باشگاه عنوان می‌کنند با بازیکنان فصل آینده به توافق رسیده و حتی به آنها پیش قرارداد هم داده‌اند ناراحت هستند چرا که می‌گویند اگر پولی در باشگاه است باید به بازیکنان فعلی برسد نه بازیکنانی که قرار است به این تیم بیایند.

برانکو هم به بازیکنان تیمش گفت که آنها بهترین‌های ایران هستند و از بازی خوبشان مقابل الهلال تشکر کرد.

سرمربی پرسپولیس همچنین به شاگردانش گفت که در این تصمیم در کنار آنها قرار دارد.

به نظر می‌رسد با توجه به اتفاقات موجود، پرسپولیسی‌ها در محل تمرین حاضر خواهند شد اما تا وضعیت مالی‌شان مشخص نشود، تمرین نخواهند کرد.

این در حالی است که پرسپولیس باید روز شنبه به مصاف ذوب‌آهن اصفهان برود.
منبع: فارس

۱۳۹۶/۲/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: