نسخه چاپی

«گُل»‌هایی كه توسط گمرك كشف شد

ماموران گمرك در بررسی های اخیر مواد مخدر جاسازی شده در داخل كالاهای مختلف را شناسایی و متخلفان را تحویل مراجع رسیدگی كننده به تخلفات دادند.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین،در کشفیات گمرک،مواد مخدر جاسازی شده 26عدد بذر شاهدانه از داخل اسباب بازی،266 گرم تریاک داخل چای ساز،327 عدد بذر شاهدانه در داخل بسته پستی و13 عدد بذر شاهدانه در داخل اسباب بازی کشف شد.

همچنین،330 گرم تریاک داخل تخمه،70 عدد بذر شاهدانه در داخل تبلت،9 عدد بذر شاهدانه در داخل بسته پستی،30عدد بذر شاهدانه در برس جاسازی شده،5عدد بذر شاهدانه در داخل دمپایی،127عدد از داخل لوازم تزیینی،343عدد بذر شاهدانه از بسته پستی،12 عدد بذر شاهدانه از داخل کمر بند،10 گرم قرص متادون داخل قوطی قرص و6000 گرم تریاک از داخل کباب پز توسط ماموران گمرک شناسایی و تحویل مقامات انتظامی شد.
گمرک همچنین اعلام کرده که متخصصان اخیرا، ژنتیک گیاهی روی گیاه شاهدانه کار ژنتیکی انجام داده اند و در نتیجه از گیاهی که ماده مخدر آن ۶% بود ، گیاه جدیدی تولید کرده اند که ماده مخدر آن ۲۵% است و تمامی کشفیات گیاه شاهدانه توسط ماموران گمرک طی روزهای اخیر از نوع جدید این گیاه است.

اسم این گیاه جدید در ایران " گل " است . به راحتی در داخل یک گلدان کاشته می شود و پس از رشد گیاه قابل استفاده است.

۱۳۹۶/۲/۱۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...