نسخه چاپی

سندی دیگر بر تبلیغاتی‌بودن افتتاح‌های روحانی

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس از ۶ ماه قبل آماده افتتاح بود و ۷۰ درصد این پروژه در دولت های قبل اجرا شده بود.

به گزارش نما به نقل از مهر،‌ حسین هاشمی تختی نژاد نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات رئیس جمهور که افتتاح و بهره برداری از پروژه ستاره خلیج فارس را یکی از نتایج برجام خوانده بود گفت: اینکه اجرا و بهره برداری از این پروژه را از برکات برجام معرفی می کنیم حرف دقیقی نیست.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ۷۰-۸۰ درصد اجرای پروژه ستاره خلیج فارس در زمان تحریم ها و در دولت قبل اجرا شد، البته مشکلاتی برای واردات برخی تجهیزات وجود داشت اما مسئولان برای اجرای این پروژه تلاش زیادی کردند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مجری اجرای این پروژه قرارگاه خاتم بود گفت: در واقع قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء این پروژه را اجرا و دولت آنرا افتتاح کرد.

هاشمی افزود: پروژه ستاره خلیج فارس باید ۶ ماه پیش افتتاح می شد و ۳ بار اعلام شد که رئیس جمهور برای افتتاح این پروژه به استان هرمزگان سفر می کند اما هر بار افتتاح پروژه به تاخیر افتاد به نظر می رسد دولت برنامه ریزی کرده بود تا مراسم افتتاحیه این پروژه در ایام انتخابات برگزار شود.

۱۳۹۶/۲/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...