نسخه چاپی

قتل مرد 39 ساله به دلیل اختلافات خانوادگی

پلیس در تعاقب پایش‌های تخصصی و میدانی، هویت قاتلان را شناسایی كرده و سر نخ هایی از حضور متهم اصلی در یكی از روستاهای اطراف نیكشهر به دست آوردند.

به گزارش نما به نقل از میزان، سرهنگ غلامرضا بزی گفت: در پی قتل مسلحانه مردی ۳۹ ساله و مجروح شدن ۳ فرزند وی در تاریخ بیست و ششم فروردین ماه سال جاری در یکی از روستاهای شهرستان نیکشهر واقع در سیستان و بلوچستان، بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر با اشاره به اینکه مقتولان پس از وقوع قتل با یک دستگاه پراید از صحنه جرم متواری شده بودند، افزود: پس از وقوع این قتل اقدامات تخصصی پلیس برای شناسایی متهمان آغاز شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس در تعاقب پایش‌های تخصصی و میدانی، هویت قاتلان را شناسایی کرده و سر نخ هایی از حضور متهم اصلی در یکی از روستاهای اطراف نیکشهر به دست آوردند.

بزی خاطرنشان کرد: پس از چندین روز اقدامات فنی شبانه روزی، کاراگاهان پلیس در یک عملیات ضربتی این متهم ۶۰ ساله را در مخفیگاهش به همراه سلاح استفاده شده در قتل دستگیر کردند که این متهم در تحقیقات تخصصی، به انجام قتل با همکاری سه فرزندش اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر با اشاره به اینکه اختلافات خانوادگی انگیزه وقوع قتل بوده، خاطر نشان کرد: تلاش‌های پلیس برای دستگیری سایر متهمان با جدیت ادامه دارد.

۱۳۹۶/۲/۱۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: