نسخه چاپی

طارمی: علیرضا كجا برود بهتر از پرسپولیس؟!

به گزارش نما به نقل از خبرانلاین, دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در مصاحبه با خبرورزشی گفت: مهدی طارمی بهترین فوروارد ایران است و گل صعود تیمش در آسیا را هم خواهد زد. حالا نوبتی هم باشد نوبت مهدی طارمی است که... بهتر است خودتان مصاحبه دیروز ما با آقای گل لیگ برتر را بخوانید.

قبل از هر چیز آقای گلی لیگ شانزدهم را تبریک می‌گوییم.
ممنون از شما، هیچ عنوان و افتخاری به تنهایی به دست نمی‌آید. همبازیانم و مربیان پرسپولیس در این آقای گلی سهیم و شریک هستند و از همه این عزیزان تشکر می‌کنم.

به همین خاطر با جعبه شیرینی سر تمرین عصر یک‌شنبه حاضر شدی؟
بله، گفتم که همبازیانم نقش مهمی داشتند و می‌خواستم به این وسیله کام آنها را هم شاد کنم.

می‌دانستی در لیگ برتر فقط رضا عنایتی توانسته عنوان آقای گلی خود را تکرار کند؟
عنایتی هم از فوتبالیست‌های بزرگ این مملکت بوده و هست. همین که این همه سال تداوم داشته، نشان‌دهنده خیلی چیزهاست. کار هرکسی نیست این همه سال در اوج باشد و گل بزند. به او هم خسته‌نباشید می‌گویم.

به فکر هت‌تریک آقای گلی در لیگ برتر نیستی؟
دروغ است اگر بگویم دنبالش نیستم. هت‌تریک آقای گلی خوشحال‌کننده و یک هدف بزرگ می‌‌تواند باشد اما اولویت، دبل قهرمانی پرسپولیس است. شعار هم نمی‌دهم. شما آخرین روز لیگ پانزدهم را به یاد دارید؟

بله، بازی با راه‌آهن در هفته آخر که به رغم برد، نتوانستید به عنوان قهرمانی برسید و حریف هم به دسته دوم سقوط کرد.
دقیقاً! آن روز من آقای گل شدم ولی دنیا روی سرم خراب شد. هر کاری می‌کردم، اشک‌هایم بند نمی‌آمد. آقای گلی بدون قهرمانی هیچ لطفی نداشت. حداقل من یکی این اتفاق را تجربه کردم و حرفی که زدم، همین‌جوری و روی هوا نبود. اول دبل قهرمانی پرسپولیس و بعد هت‌تریک در آقای گلی!

دبل کردن پرسپولیس در قهرمانی هم به این راحتی‌ها نیست. قبول داری؟
شک نکنید! به دست آوردن عنوان قهرمانی کار سختی است اما حفظ آن به مراتب سخت‌تر است. مطمئن باشید فصل آینده، همه با انگیزه بیشتری جلوی ما بازی می‌کنند و از همین حالا هم می‌دانم تیم‌ها دنبال تقویت خود هستند. به همین خاطر نگاه ما باید رو به جلو باشد و برای حضوری قدرتمندانه در لیگ برتر و آسیا تلاش کنیم.

چه شد که بازیکنان پرسپولیس اعتصاب کردند و چه شد که این اعتصاب را شکستید؟
لطفاً سؤال بعدی!

چرا؟!
خیلی دوست ندارم در این زمینه صحبت کنم. این مسائل درون‌خانوادگی است و بهتر است داخل خانواده هم بماند!

ولی خیلی‌ها...
(حرف‌مان را قطع می‌کند) گفتم که تمایلی ندارم در این رابطه حرف بزنم. اگر سؤال دیگری دارید، در خدمتم!

بسیار خوب، حداقل درباره ماجرای علیرضا بیرانوند و مشکلی که با هواداران پیدا کرد، می‌توانی صحبت کنی؟
علیرضا بیرانوند گلر کاردرستی است که توی دلش هیچی نیست. به نظر من مسئله خاصی نبوده و بیشتر یک سوءتفاهم بود. همه ما و هواداران پرسپولیس خوب می‌دانند علیرضا بیرانوند چقدر زحمت کشید و با کلین‌شیت‌های خودش به قهرمانی تیم کمک کرد. این موضوع نباید فراموش شود.

شنیدیم امروز هم سر تمرین با هواداران پرسپولیس آشتی کرد و عکس سلفی انداخت.
علیرضا چیزی توی دلش نیست. یک لحظه احساساتی شد و آن مصاحبه را انجام داد. برای خود من هم پیش آمده و سایر بازیکنان هم چنین شرایطی را تجربه کرده‌اند. بعد از اتمام مسابقه و فشار شدیدی که وجود دارد، ممکن است آدم یک حرفی بزند و... بیرانوند هم آن لحظه چیزی را گفت که به ذهنش رسید. او پسر خوب و صادقی است که از لحاظ فنی هم نمره یک است.

ظاهراً در پرسپولیس هم ماندگار شد؟
(به شوخی) کجا برود بهتر از پرسپولیس؟! (می‌خندد و ادامه می‌دهد) علیرضا بیرانوند واقعاً یک فوتبالیست متعصب است و همه دیدیم با دست شکسته برای پرسپولیس تمرین کرد و حتی می‌خواست بازی کند. او پرسپولیس را دوست دارد و به قول خودش تا سال ۱۴۰۰ در پرسپولیس می‌ماند.

بسیار خوب، می‌دانیم که حسابی رئال‌مادرید را دوست داری. وقتی بارسا با گل‌های مسی، رئال را شکست داد، چه احساسی داشتی؟
مهم جام قهرمانی است که به رئال مادرید می‌رسد!

مطمئنی؟ در حال حاضر رئال و بارسا هم‌امتیاز هستند و تیم زیدان فقط یک بازی عقب افتاده با سلتاویگو دارد... سلتا را که می‌برد. من دوست دارم و مطمئن هستم رئال‌مادرید امسال در قهرمانی دبل می‌کند.

منظورت هم لالیگاست و هم لیگ قهرمانان اروپا؟!
بله، اگر رئال‌مادرید به امید خدا هم قهرمان لالیگا و هم اروپا شود، چه عالی می‌شود. فصل برای من هم رؤیایی تمام می‌شود.

راستی مقابل سیاه‌جامگان هم گل می‌زنی؟
بازی بسیار سختی در مشهد پیش روی ماست. سیاه‌جامگان برای بقا می‌جنگد و کار آسان نیست. امیدوارم بتوانم برای پرسپولیس مثمرثمر باشم و اگر گل هم بزنم که عالی می‌شود.

۱۳۹۶/۲/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: