نسخه چاپی

همه پیشنهادهای خارجی سردار آزمون

سردار آزمون بازیكن ایرانی تیم روستوف با اشاره به دریافت پیشنهادهایی از باشگاههای خارجی، گفت: در زمان حاضر به بازی در فوتبال روسیه ادامه می دهم و فقط به این مساله فكر می كنم.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، وی افزود: هنوز با تیم روستوف قرارداد دارم و در صورت لزوم پس از پایان فصل در باره آینده تصمیم خواهم گرفت.

سردار آزمون ادامه داد: برخی تیم ها پیشنهادهایی را مطرح کرده اند که برای بسیاری از بازیکنان نیز چنین وضعیتی وجود دارد، اما من در مقابل آنها هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام و با توجه به این شرایط نیز ترجیح می دهم از باشگاههای متقاضی نام نبرم.
وی همچنین رابطه کاری و حرفه ای در باشگاه و تیم روستوف را خوب خواند که یکی از دستاوردهای آن کسب عنوان نایب قهرمانی فصل قبل لیگ برتر روسیه بود.
لژیونر ایرانی که یکی از شناخته شده ترین بازیکنان فوتبال در روسیه است، در باره کارنامه روستوف اظهار کرد: فصل گذشته خوب کار کردیم و نتیجه بسیار خوبی هم گرفتیم. فصل جاری هم مطلوب بودیم، ولی مقابل برخی تیم ها با بدشانسی رو به رو شدیم و اکنون در جایگاه پنجم قرار داریم.
سردار آزمون در پایان مصاحبه اظهار کرد: با وجود همین شرایط، اکنون در مرحله پلی اف لیگ اروپا هستیم و اگر همین گونه ادامه دهیم، بسیار خوب است و از سوی دیگر اگر در رقابت ها هم جایگاه چهارم را تصاحب کنیم، راهی مسابقات لیگ اروپا می شویم.
روستوف مشهور به کمباینی ها کم بودجه ترین تیم لیگ فوتبال روسیه که سردار آزمون را در ترکیب دائمی خود دارد، توانست با پشت سر گذاشت تیم های پرافتخار این کشور برای نخستین بار در تاریخ 86 ساله خود افتخار نایب قهرمانی در فصل گذشته را کسب کند.
بازی های لژیونر ایرانی در سال 2016 سبب شد، وی با گزینش مشترک اتحادیه فوتبال روسیه و روزنامه ورزشی پرشمارگان «اسپورت اکسپرس»در جمع پنج فوتبالیست برتر این کشور قرار گیرد.
خبرگزاری ایتارتاس نیز چندی پیش نوشت: بازی های سردار آزمون برای تیم روستوف مورد توجه حداقل هشت باشگاه انگلیسی و بورسیا دورتموند آلمان قرار گرفته است که در حال ارزیابی برای تصمیم گیری در فصل نقل و انتقالات باشگاهی هستند.
رسانه روسی افزود: باشگاههای انگلیسی و آلمانی هنگام رقابت های تیم روستوف در لیگ قهرمانی اروپا، بازی های سردار آزمون را پیگیری می کنند.

۱۳۹۶/۲/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...