نسخه چاپی

خوردبین:بلیت بازی ارزان نمی‌شود/فروش بلیت هم درآمد باشگاه است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید شناخت كاملی از تیم لخویا دارند و بازی‌های این تیم را به طور كامل آنالیز كرده‌اند.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین؛ بازیکنان پرسپولیس عصر امروز یک جلسه تمرینی برگزار کردند. محمود خوردبین در حاشیه این تمرین در جمع خبرنگاران گفت: تمرین‌های خوبی را برگزار می‌کنیم و کارهای تاکتیکی که در برابر لخویا قرار است انجام دهیم را مرور می‌کنیم. خدا را شکر بازیکنان هم سرحال هستند. از لخویا شناخت کامل داریم و تمام بازی‌های لخویا را داریم و آن را آنالیز کرده‌ایم.

او در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود به علت بازی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا آخرین تمرین پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار نمی‌شود؟ گفت: این موضوع را هنوز به ما اطلاع نداده‌اند اما نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد که دو بازی پیاپی در ورزشگاه آزادی برگزار شود؟ اگر قرار باشد در آزادی تمرین نکنیم یا در همین ورزشگاه یا در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین خواهیم کرد و جای دیگری نمی‌رویم. ما می‌خواستیم در زمین ورزشگاه آزادی تمرین کنیم ولی اگر امکانش فراهم نشود در زمین خودمان تمرین می‌کنیم.

خوردبین درباره این که تمرین نکردن در آزادی به سود پرسپولیس است زیرا تیم لخویا شناختی از زمین تمرین این باشگاه (خیریه عمل) ندارد؟ گفت: بله درست است. حالا این که تیم حریف نسبت به این قضیه اعتراض کند یا نه نمی‌دانم. شاید به آن‌ها اجازه دهند که صبح در زمین آزادی تمرین کنند ولی این که آیا این کار انجام شود و حتیAFC این را اجازه می‌دهد یا نه، نمی‌دانم.

او هم‌چنین در پاسخ به سوالی درباره گران بودن بلیت بازی پرسپولیس و لخویا برای تماشاگران گفت: ظاهرا طبقه بالا را کمی ارزان‌تر کرده‌اند ولی به هر حال فروش بلیت هم برای پرسپولیس درآمد است و امیدواریم که هواداران بیایند که هم این درآمد برای پرسپولیس محقق شود و هم این که از حمایت آن‌ها برخوردار شویم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس هم‌چنین درباره این که آیا پرسپولیس به خاطر بدهی می‌تواند قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت کند؟ گفت: نه این طور نیست و ما برای ثبت قرارداد بازیکنان جدیدمان مشکلی نداریم.

خوردبین در پایان درباره ادامه حضور سروش رفیعی در پرسپولیس گفت: در صورتی که تیم‌های خارجی سروش رفیعی را بخواهند ایرادی ندارد ولی اگر در ایران باشد سروش در پرسپولیس می‌ماند.

۱۳۹۶/۲/۲۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...