نسخه چاپی

پدر،پسر32ساله معتادش را با 13ضربه چاقو كشت

به گزارش نما - ایران نوشت:مرد میانسال که از اعتیاد پسرش به ستوه آمده بود، سرانجام فرزند ناخلف‌اش را کشت. راز این جنایت زمانی فاش شد که مأموران پلیس از مشاجره خونین پدر و پسر با خبر شده و خود را به محله حسن‌آباد کرج رساندند.دقایقی بعد و با حضور امدادگران اورژانس، پیکرهای آنها به بیمارستان انتقال یافت. اما تلاش پزشکان برای نجات جان پسر 32 ساله بی‌نتیجه ماند و وی براثر خونریزی شدید به دلیل اصابت 13 ضربه چاقو جان سپرد.
عامل قتل پس از بهبودی نسبی به بازپرس «حسن علایی ثمرین» از شعبه 13 دادسرای کرج گفت: «باور کنید از مرگ فرزندم بشدت ناراحتم. «سعید» فرزند بزرگ خانواده بود و برایش آرزوهای زیادی داشتم. دلم می‌خواست پس‌از من تکیــــه گاه خانواده‌ام باشد. اما متأسفانه اعتیاد بلای جانش شده و از دیدن وضعیت‌اش ناراحت بودم. بارها با هم مشاجره کردیم اما فایده‌ای نداشت. شب حادثه از میهمانی برگشتیم و در اتاق با همسر و پسر کوچک‌ترم سرگرم گفت‌وگو و میوه خوردن بودیم که با «سعید» بر سر موضوعی جرو بحث کردم. ناگهان او با چاقوی بزرگی که در دست داشت مرا تهدید کرد. او بشدت عصبانی بود و به طرفم حمله کرد و من هم برای دفاع از خودم کارد میوه خوری برداشتم. او فقط ضربه‌ای به دستم زد اما من 2 ضربه با کارد به او زدم و وقتی بی‌حال روی زمین افتاد، با چاقوی‌خودش چند ضربه دیگر زدم. هرچند قصد کشتن فرزندم را نداشتم اما، اعتیادش همه محبتم را نسبت به او از بین برده بود و نتوانستم خودم را کنترل کنم.»
با اعترافات تلخ پدر به قتل پسر، بازپرس «علایی» دستور معرفی مرد میانسال به پزشکی قانونی را صادر کرد تا سلامت روحی و روانی‌اش بررسی و مشخص شود آیا در زمان ارتکاب جنایت مسئول اعمال خود بوده است یا خیر. همچنین با حضور کارآگاهان جنایی کرج و بازپرس ویژه قتل، صحنه جنایت بازسازی و متهم با قرار بازداشت موقت به اتهام قتل عمد روانه زندان شد.

۱۳۹۶/۳/۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...