نسخه چاپی

برنده واقعی انتخابات مردم بودند

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی ضمن تقدیر از حضور پر شكوه مردم پای صندوق‌های رأی گفت: انتخابات در امنیت و آرامش كامل برگزار شد و آنچه مد نظر مقام معظم رهبری بود یعنی مشاركت حداكثری اتفاق افتاد و برنده واقعی این انتخابات مردم بودند.

به گزارش نما به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، معاونین جدید قضایی و حقوقی و نظارت و بازرسی سازمان قضایی نیروهای مسلح طی مراسمی معرفی شدند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در این آیین ضمن تقدیر از حضور پر شکوه مردم پای صندوق های رأی گفت: انتخابات در امنیت و آرامش کامل برگزار شد و آنچه مد نظر مقام معظم رهبری بود یعنی مشارکت حداکثری اتفاق افتاد و برنده واقعی این انتخابات مردم بودند.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با اشاره به وجود سلایق سیاسی مختلف در کشور افزود: هر کسی سبک و روشی را می پسندد اما مهم این است که دل های ما متفرق و متشتت نشود.

وی تصریح کرد: مباحث سیاسی و انتخاباتی تمام شده و ما باید کما فی سابق در کنار یکدیگر برادری و برابری خود را حفظ و دشمنان کشور را ناامید و مایوس کنیم.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، در بخش دیگری از صحبت‌هایش با بیان اینکه مسئولیت در نظام اسلامی امانت الهی است، گفت: انقلاب اسلامی نعمت بزرگی است که خدا به ما عطا کرده و باید به خوبی از آن پاسداری کنیم؛ وظیفه تمام کارگزاران نظام است که تلاش خویش را در جهت حفظ این انقلاب بکار بگیرند.

وی با اشاره به استعداد فوق العاده انسان اظهار داشت: با استفاده درست از این ظرفیت، انسان می تواند خلیفه الله باشد و تنها موجودی است که قوس صعودی و نزولی آن بی انتها است یعنی هم در جهت صعود به سوی خدا و هم در جهت نزول، بوسیله انتخاب و اختیار گام برمی دارد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، یکی از مهمترین شاخص های ارزشیابی انسان ها بر اساس قرآن و روایات را امانتداری دانست و تصریح کرد: بنا به فرمایش امام صادق(ع) امانت داری و وفای به عهد اصل دین است.

وی با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در خصوص رعایت امانت و صداقت در مسئولیت ها گفت: اساس همه مسئولیت ها، تدین، امانت و صداقت است، اگر آدم‌های کارآمد، امین و صادق نباشند کارآمدی آنها به نفع نظام و مردم تمام نخواهد شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام دکتر محمد مصدق معاون سابق قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: ایشان در زمان تصدی مسئولیت، نه تنها به سازمان قضایی بلکه به کل قوه قضائیه و جامعه حقوقی کشور صادقانه و مجاهدانه خدمت کردند.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با معرفی محمود صفری به عنوان معاون جدید قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: امروز این وظیفه به کسی محول شده که سال ها در معاونت نظارت و بازرسی مجاهدانه تلاش کرده و با روحیه خوبی که داشتند منشأ خیر و برکت برای سازمان قضایی بودند.

وی در ادامه، احمد غلامی را به عنوان معاون جدید نظارت و بازرسی معرفی کرد و گفت: تعبد، تعهد و مردمداری از شاخصه اصلی ایشان است و زحمات زیادی در اداره کل حفاظت و اطلاعات سازمان کشیدند و اقدامات بسیار خوبی در آنجا انجام دادند.

گفتنی است که حجت الاسلام دکتر محمد مصدق چندی قبل به عنوان معاون اول دادستان کل کشور منصوب شد.

۱۳۹۶/۳/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...