نسخه چاپی

رهبر انقلاب: نگذارید دفاع مقدس فراموش شود

در سالروز آزادسازی خرمشهر، مراسم شب خاطره با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی و همچنین جمعی از خاطره‌گویان، رزمندگان، پیشكسوتان، نویسندگان و هنرمندان دفاع مقدس، در حسینیه‌‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) برگزار شد.

به گزارش نما رهبر معظم انقلاب عصر امروز در مراسم شب خاطره دفاع مقدس تاکید کردند: نگذارید این حادثه‌ی معجزه‌نشان دفاع مقدس فراموش شود؛ کسانی برای ضعیف کردن این حقیقت در واقعیت زندگی و ذهن ما انگیزه دارند؛ همان کسانی که برای کشورهای اسلامی برنامه‌ریزی می‌کنند و به آن‌ها ابلاغ می‌کنند و آن‌ها هم قبول می‌کنند که مسئله‌ی جهاد و شهادت را از مجموعه‌ی کتاب‌های معارف دینی و مدارس و دانشگاه حذف کنند؛ این ابلاغ شده است؛ گفته‌اند مسئله‌ی جهاد و شهادت را حذف کنید و آن‌ها هم قبول کرده و حذف کرده‌اند.
ایشان تاکید کردند: همان انگیزه‌ها در داخل استمرار پیدا می‌کند و به شکل برخی خرده سیاست‌های فرهنگی دیده می‌شود. نباید غفلت کرد. جنگ و دفاع مقدس و شهادت را زنده نگه دارید.
در ابتدای این دیدار آقایان علی خوش‌لفظ، ماشاءالله شاهمرادی، ابراهیم حاتمی‌کیا، ابوالفضل کاظمی، مهدی طحانیان، ماموستا ملاقادر قادری، علیرضا مرادی، اصغر نقی‌زاده و خانم مریم کاتبی به بیان خاطرات خویش از روزهای دفاع در برابر دشمن متجاوز بعثی پرداختند.

منبع: العالم

۱۳۹۶/۳/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...