نسخه چاپی

درخواست 10بار قصاص برای داماد جنایتكار

به گزارش نما - ایران نوشت:عامل قتل عام وحشیانه در روستای جهان آباد ازتوابع شهرستان فهرج، صبح پنجشنبه در جلسه‌ای علنی با حضوراولیای دم و خبرنگاران در دادگاه کیفری یک کرمان محاکمه شد.

در این جلسه 10 نفر از اولیای دم، برای قاتل درخواست قصاص کردند.به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، در این جنایت که عصر دوم دی سال گذشته رخ داد، مرد 26 ساله‌ای به نام «شهروز» درپی اختلاف‌های شدید خانوادگی ودرحالی که اسلحه به دست داشت برای انتقامجویی از همسرش و خانواده او به خانه پدر زن خود هجوم برد. این جنایتکار پس از ورود به خانه شوهرخاله‌اش، وی را به رگبار گلوله کلاشنیکف بست و سپس به داخل خانه رفت و در برابر دیدگان وحشت زده همسر جوانش، مردان، زنان و کودکان فامیل و همسایه را که برای عیادت مادرزنش آمده بودند به رگبار بست.


دراین جنایت فجیع 10 نفر کشته و 4 نفر نیز مجروح شدند. قاتل پس از جنایت و رجزخوانی برای همسرش که ازاین واقعه هولناک جان سالم به دربرده بود، متواری شد. تا اینکه دو روز بعد و درجریان درگیری مسلحانه با مأموران پلیس در ایرانشهر دستگیر شد. در ادامه تحقیقات مشخص شد این آدمکش، دو سال پیش ازجنایت با دخترخاله‌اش -رقیه- ازدواج کرده اما از ابتدا اختلافات زیادی با هم داشتند. مرد جنایتکارکه دارای سوابق کیفری متعدد بود، یک ماه قبل ازقتل عام، از زندان آزاد شده بود.
حسین روحانی، رئیس دادگاه کیفری یک کرمان درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده عامل جنایت گفت: «روند قانونی پرونده با سرعت و درچارچوب قانون در حال انجام است و هفته آینده حکم مجازات متهم صادر خواهد شد. ضمن اینکه شرع مقدس اسلام برای بر هم زنندگان امنیت جامعه با جرایمی مانند محاربه و افساد فی الارض مجازات‌های سنگینی پیش‌بینی کرده است و دستگاه قضایی و سایر نهادهای امنیتی و انتظامی مصمم‌تر از قبل برای ایجاد امنیت و انجام وظایف قانونی خود می‌کوشند.»
در این جلسه مجروحان جنایت، فرزندان یتیم شده قربانیان و اولیای دم در دادگاه حاضر شده و از قضات دادگاه، خواستار اشد مجازات متهم شدند که بدین ترتیب این جنایتکار باید درانتظار صدورحکم 10 بار قصاص باشد.

۱۳۹۶/۳/۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...