نسخه چاپی

سرمربی تیم‌ملی بازداشت شد +عكس

عکس خبري -سرمربي تيم‌ملي بازداشت شد +عکس

سرمربی تیم‌ملی راگبی در مسابقات غرب آسیا بازداشت و به زندان منتقل شد.

به گزارش نما به نقل از قانون، متاسفانه مطلع شدیم که علیرضا اعرابی، مربی ارزنده راگبی به دلیل بدهی مالی دستگیر و راهی زندان شده است. هرچند اخبار ضد و نقیض در این باره فراوان است و برخی می‌گویند او به خاطر اعزام تیم به مسابقات آسیایی یک چک به آژانس داده و برگشت خوردن این چک و زیربار نرفتن فدراسیون سبب بازداشت اعرابی شده اما حسن میرزا آقابیگ، رییس فدراسیون راگبی در این باره گفت: ایشان یک چک را به خاطر برادرش به آژانس داده، برادر او در کار تبلیغات است و به همین دلیل یک چک از علیرضا اعرابی قرض کرده است همین موضوع سبب بازداشت این مربی شده است.

او درباره شایعات فضای مجازی پیرامون علت دستگیری سرمربی تیم‌ملی گفت: «گفته می‌شود اعرابی به خاطر فدراسیون چک داده ولی مگر ما یا فدراسیون دسته چک نداریم که از مربی تیم‌ملی چک بگیریم؟ این ها شایعاتی است که در فضای مجازی به راه افتاده و حقیقت ندارد. البته تا فردا این مشکل حل می‌شود».

این اظهارات میرزاآقابیگ در حالی مطرح شده که مدارک موجود حاکی از آن است که اعرابی برای خرید بلیت اعزام تیم‌ملی چک داده است که آن را در ادامه مشاهده می کنید.

این تصویر نامه‌ای است که به اعرابی داده اند تا تیم ملی به مسابقات غرب آسیا اعزام شود. علیرضا اعرابی، چکی به یکی از آژانس‌ها داده تا بتواند بلیت برای تیم‌ملی تهیه کند. تصویر چک او را در ادامه مشاهده می‌کنید.

1952269.jpg


۱۳۹۶/۳/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...