نسخه چاپی

مرگ تلخ پسرجوان مقابل چشمان مادر

به گزارش نما - ایران نوشت: درپی مرگ مرموز پسر جوان که هنگام انتقال از بیمارستانی به بیمارستان دیگر و در خودروی مادرش جان باخته است، مادرش با مراجعه به دادسرای جنایی تهران، از دوستان پسرش و مسئولان بیمارستان به خاطر سهل‌انگاری در نجات جان پسرش شکایت کرد.

مادر میانسال به بازپرس پرونده گفت: «چند روز قبل برای انجام کاری از خانه خارج شدم و چند ساعتی بیرون بودم که یکی از دوستان پسرم اشکان، با من تماس گرفت و گفت حال اشکان که درخانه دوستش بود بد شده است. آنها گفتند اشکان را به خانه می‌آورند و از من هم خواستند تا خودم را خیلی سریع به خانه برسانم. حدود یک ساعت در راه بودم تا اینکه به خانه رسیدم. اما همسایه‌ها گفتند که اشکان را به خاطروخامت حالش به بیمارستان برده‌اند. به همین خاطرمن هم خودم را به بیمارستان رساندم که متوجه شدم حال اشکان خوب نیست. دوستانش گفتند که او مشروب الکلی خورده است. در صورتی که مطمئن بودم پسرم سابقه مصرف چنین چیزهایی نداشت. دقایقی بعد کارکنان اورژانس بیمارستان گفتند اشکان باید برای شست‌و‌شوی معده‌اش به بیمارستان دیگری منتقل شود. من هم از آنها آمبولانس خواستم اما گفتند حال اشکان وخیم نیست و می‌توانم او را با ماشین شخصی خودم به بیمارستان دیگری ببرم. درحالی که اصرارهایم بی‌فایده بود، پسرم را سوار ماشینم کردم و به راه افتادم. اما در بین راه او تسلیم مرگ شد. حالا هم دوستان پسرم وکارکنان بیمارستان را در مرگ پسرم مقصر می‌دانم و از آنها شکایت دارم و خواستار روشن شدن علت اصلی مرگ اشکان هستم. از طرفی بیمارستان نیز به ما آمبولانس نداد و برای نجات جان پسرم تلاش نکردند. پس حالا باید همگی جوابگو باشند.»

بدنبال شکایت زن میانسال، بازپرس پرونده دستور تحقیقات تخصصی در این خصوص را صادر کرد و از پزشکی قانونی خواست تا علت اصلی مرگ را مشخص کند.

۱۳۹۶/۳/۱۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...