نسخه چاپی

تمدید مهلت ثبت‌نام دوره‌ كاردانی به كارشناسی

مهلت ثبت‌نام برای شركت در دوره‌های كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 96 از سوی سازمان سنجش آموزش كشور تمدید شد.

به گزارش نما به نقل از فارس: ثبت‌نام و انتخاب رشته برای آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 96 از روز یکشنبه 7 خرداد ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز شد و تا امروز شنبه 13 خرداد ماه تعداد 63 هزار و 248 داوطلب برای شرکت در این دوره‌ها ثبت‌نام کردند.

با توجه به اعلام برخی اصلاحات و کدرشته محل‌های جدید از سوی سازمان سنجش، مهلت ثبت‌نام برای داوطلبانی که تاکنون ثبت‌نام نکردند تا ساعت 24 پنج‌شنبه 18 خرداد ماه تمدید شد.

تمام داوطلبان متقاضی باید در مهلت تعیین شده و پس از مطالعه دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت‌نام در شرکت در آزمون اقدام کنند، بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 96 برای 20کدرشته امتحانی که پذیرش در آنها با آزمون است در حوزه امتحانی برگزار می‌شود و کارت شرکت در آزمون سه‌شنبه 10 مرداد منتشر می‌شود که داوطلبان تا پنجشنبه 12 مرداد برای دریافت کارت مهلت دارند.

ظرفیت پذیرش این دوره‌ها به جز دانشگاه آزاد 162 هزار و 108 نفر است و داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد هستند باید بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش در مهلت مشخص شده به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کرده و بر اساس شرایط و ضوابط برای انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته امتحانی مربوط اقدام کنند.

۱۳۹۶/۳/۱۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...