نسخه چاپی

رضا صادقی: كاش در كنار گرسنگی كشیدن برای درك فقرا، موظف به سیر كردنشان بودیم

رضا صادقی می‌گوید ای كاش یك ماه نیز موظف بودیم از اذان صبح تا غروب آفتاب فقرا را سیر كنیم نه این كه گرسنگی و تشنگی كشیده تا فقط رنج آن‌ها را درك كنیم.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین، رضا صادقی که به تازگی آلبوم «یعنی درد» را روانه بازار موسیقی کرده است با انتشار عکسی از کودکِ کاری که آلبوم او را در دست دارد در صفحه اینستاگرامش نوشت: «شرم می‌کنم با ترازوی کودک گرسنه کنار خیابان، سیری‌ام را وزن کنم! ای کاش یک ماه نیز موظف بودیم از اذان صبح تا غروب آفتاب فقرا را سیر کنیم نه این که گرسنگی و تشنگی کشیده تا فقط رنج آن‌ها را درک نماییم! آری هزاران بار افسوس که دیریست وا مانده‌ایم در ظاهر دین، دهانمان پر شده است از غلظت تلفظ حرف «ض» در کلمه «وَلَا الضَّالِّینَ» ولی غافل از آن که خود عمریست در گمراهی به سر می‌بریم... به راستی ما به کجا می‌رویم... و چه زیبا گفت پروفسور اسماعیل ملک‌زاده: «روزه‌داران هیچ گاه حال گرسنگان را درک نخواهند کرد زیرا به افطار اطمینان دارند...!» حسين پناهـى .

قابل توجه حضراتى كه رگ گردنشون براى واجبات زد بيرون، روزه‌دارى و ماه مبارک جوانب زيادى داره، به يک بعد يادِ گرسنگان نگاه كنيم می‌شه اين و اگر نه همه ما مسلمونيم و می‌دونيم واجبات رو خصوصا اگه مبارک باشه.»

۱۳۹۶/۳/۱۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: