نسخه چاپی

قاتل علی دایی در سراوان دستگیر شد!

با تلاش ماموران انتظامی شهرستان سراوان قاتلی كه به دلیل اختلافات شخصی دوست خود را بر اثر ضربات چاقو به قتل رسانده بود در كمتر از یك ساعت دستگیر شد.

به گزارش نما به نقل از رکنا، سرهنگ احسانعلی آذرپودینه رئیس پلیس Police شهرستان سراوان در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال جاری ماموران انتظامی شهرستان سراوان از درگیری منجر به چاقو خوردگی یک جوان 25 ساله در یکی از خیابان های این شهرستان با خبر شدند.
رئیس پلیس شهرستان سراوان افزود: در این درگیری جوان مجروح که در منطقه معروف به علی دایی بوده پس از مصدومیت به مراکز درمانی منتقل می شود ولی به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست می دهد.
وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی از اختلافات مقتول با یکی از دوستانش با خبر شده و به دلیل ناپدید شدن فرد مظنون به محل نا معلومی، بررسی های پلیس وارد مرحله جدید شد.
آذرپودینه در ادامه اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی، محل اختفای این قاتل The Murderer فراری در منزلی در سراوان را شناسایی کرده و وی را به همراه چاقویی که در حین قتل Murder از آن استفاده شده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر کردند.
رئیس پلیس شهرستان سراوان با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات کارآگان پلیس به انجام این قتل به دلیل اختلافات شخصی اعتراف نموده، خاطر نشان کرد: متهم پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضائی معرفی شد

۱۳۹۶/۳/۲۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: