نسخه چاپی

ملی‌پوش ووشو به دادسرا احضار شد

روابط عمومی دادگستری كل استان اصفهان با انتشار بیانیه‌ای اظهارات بانوی ووشوكار سمیرمی كه چندی پیش در برخی رسانه‌ها منتشر شده بود را كذب اعلام كرد و این اقدام را مصداق نشر اكاذیب دانست.

به گزارش نما به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، پرونده قضایی بانوی ووشوکار سمیرمی متشکله در دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان هیچگونه ارتباطی با اهداء مدال ایشان به رئیس جمهور منتخب نداشته و اخبار منتشره در این خصوص کذب است.

این روابط عمومی موضوع را بدین گونه تشریح کرد که: نامبرده به اتهام اخلال در نظم عمومی از طریق هیاهو و ایجاد تجمعات غیر قانونی به اتفاق چند نفر دیگر به دادسرا احضار و اتهامات در این خصوص به ایشان تفهیم گردیده است و در نهایت همگی با صدور قرار تأمین قانونی آزاد و پرونده در حال سیر تحقیقات تکمیلی است و برای خانم شهربانو منصوریان نیز قرار تأمین التزام به حضور با وجه التزام یکصد میلیون ریال صادر و به وی ابلاغ گردیده است.

در پایان با عنایت به مراتب یاد شده اعلام می‌دارد پرونده قضایی متشکله در خصوص بانوی ووشوکار سمیرمی هیچگونه ارتباطی به اهداء مدال وی به جناب آقای حسن روحانی نداشته و شایسته است بانوی قهرمان و افتخار آفرین کشور از نشر اینگونه اظهارات کذب که می‌تواند مصداق نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی باشد خودداری کند.

۱۳۹۶/۳/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...