نسخه چاپی

آزادی ٥٠٠ زندانی در «ماه عسل»

با حمایت مردم در برنامه «ماه عسل» حكم آزادی 500 زندانی قطعی شد.

به گزارش نما شب گذشته احسان علیخانی میزبان دو زن بود که به همراه فرزندانشان پا به صحنه این برنامه گذاشتند و از روزهایی گفتند که حتی غذا برای خوردن نداشتند و حمایت چند تن از نیکوکاران که به وأسطه «ماه عسل» و طرح محسنین در سال گذشته این دو خانواده را به سرپرستی مالی گرفتند باعث سامان بخشی به زندگی و وضعیت مالی‌شان شد. محسنین سال گذشته با مشارکت میلیونی مخاطبان «ماه عسل» بزرگ‌ترین کمپین نیکوکاری کشور شد و این درحالی است که امسال هم احسان علیخانی در روز جمعه و شنبه از مخاطبان برنامه خواست که برای کمک به زندانیان جرائم غیر نقدی و قتل غیرعمد کمک کنند.

درنتیجه شب گذشته علیخانی از رخداد اتفاقی ویژه که از مردم در «ماه عسل» خواسته شده بود، گفت و عنوان کرد که ٢میلیارد و پانصد تومان برای زندانیان جمع آوری شده است و در این باره گفت: دست بوس شما هستم برای جمع آوری ٢ میلیارد و پانصد تومان که در دو روز و صدقه سر شما و به حرمت میلاد امام حسن مجتبی (ع) اتفاق افتاد.

حکم آزادی ٥٠٠ زندانی قطعی شده و در دل آنها آدمی بود که به خاطر ٢ میلیون و پانصد تومان از سال ٨٩ زندانی بوده و حالا آزاد شده است برای همین می‌خواهم بگویم خیلی مهربان و بامحبت هستید و دوباره با نفس شما توانستیم یک اتفاق خیر و بزرگ را رقم بزنیم.

«ماه عسل» به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی هرروز حوالی ساعت ١٩ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

۱۳۹۶/۳/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...