نسخه چاپی

بازیكن بایرن به یوونتوس پاسخ مثبت داد

بال برزیلی تیم فوتبال بایرن مونیخ كه در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد، با بازی برای بانوی پیر در فصل آینده موافقت كرد.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، به نظر می‌رسد که داگلاس کاستا به پیشنهاد یوونتوس چراغ سبز نشان داده است و حالا باید بر سر رقم انتقالش به تورین با بایرن مونیخ به توافق برسد.

به گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا، نمایندگان باشگاه یوونتوس روز سه‌شنبه با مدیر برنامه‌های کاستا جلسه‌ای داشته‌اند که نتیجه آن ابراز تمایل این بازیکن برزیلی برای بازی در تورین بوده است.

این نشریه اضافه می‌کند که کاستا پیش از یوونتوس از اینتر هم پیشنهادی داشته است که آن را رد کرده است تا بایرن مونیخ برای انتقال او صرفاً با یوونتوس وارد مذاکره شود.

کاستا که دو سال پیش با قراردادی 35 میلیون یورویی به بایرن مونیخ پیوست، تا سال 2020 با باواریایی‌ها قرارداد دارد، قراردادی که به موجب آن در هر فصل 4 میلیون یورو حقوق می‌گیرد.

گفته می‌شود که بایرن مونیخ روی کاستا 50 میلیون یورو قیمت گذاشته اما یوونتوس فعلاً حاضر نیست بیش از 35 میلیون یورو بپردازد، ضمن اینکه بانوی پیر برای بازیکن سابق شاختار دونتسک حقوقی معادل 5 میلیون یورو در سال در نظر گرفته است.

۱۳۹۶/۳/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: