نسخه چاپی

هلاكت 46داعشی در موصل و الانبار

منابع امنیتی عراق از كشته شدن ۴۶ نفر از عناصر گروه تروریستی داعش در عملیات نظامی در شهر موصل و استان الانبار این كشور خبر دادند.

به گزارش نما به نقل از شبکه تلویزیونی السومریه نیوز، پلیس فدرال عراق اعلام کرد که نیروهای پلیس به شمال محله الشفاء در شهر موصل یورش برده و ساختمان مجتمع پزشکی و بانک خون را بازپس گرفتند.

سرلشکر جودت شاکر فرمانده پلیس فدرال عراق در بیانیه ای با اعلام این خبر افزود: نیروهای پلیس در این عملیات ۱۶ داعشی را کشته و شش خودروی بمبگذاری شده و چهار موتورسیکلت را منهدم کردند و به ۱۰۰ متری کرانه رود دجله رسیدند.

وی افزود: یگان های دیگر به پیشروی به سمت بیمارستان الشفاء و بیمارستان الجمهوری و بیمارستان اطفال و دانشکده پزشکی برای آزادسازی آنها از دست گروه تروریستی داعش ادامه ی دهند.

کشته شدن ۲۷ تروریست در الانبار

ستاد اطلاع رسانی جنگ در عراق از کشته شدن ۲۷ تروریست و انهدام خودروهای بمبگذاری شده و مقرهای آنها خبر داد.

ستاد اطلاع رسانی جنگ در عراق در بیانیه خود اعلام کرد که در عملیات گسترده نیروهای مشترک عراقی با پشتیبانی هوایی در مناطقی دریاچه حدیثه، وادی الاخضر، وادی غیده و الفحیمی و جنوب مطقه عنه در استان الانبار بیش از ۲۷ تروریست کشته و شش خودروی بمبگذاری شده منهدم شد.

این ستاد افزود: در این عملیات ۴۸ ساعته شش مقر و یک کارگاه بمبگذاری خودروها و یک کارگاه تولید بمب نیز منهدم شد.

برپایه این گزارش، نیروهای مشترک عراقی ۱۵۷ بمب را از راه دور منفجر و مقادیر سلاح و مهمات تروریست ها را مصادره کردند.

هلاک والی داعش در شرق استان صلاح الدین

یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین عراق از کشته شدن به اصطلاح والی الجبل داعش در انفجار بمب در منطقه مطیبیجه در شرق این استان خبر داد.

این منبع گفت: این بمب در مسیر خودروی این تروریست در جاده الزرکه – حمرین – مطیبجیه منفجر شد و وی درحال عزیمت برای برگزاری نشستی با عناصر گروه داعش در این منطقه بود.

۱۳۹۶/۳/۲۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...