نسخه چاپی

دستگیری هشت نفر از اعضای باند افعی مرداب

دادستان عمومی و انقلاب مركز استان البرز از دستگیری هشت نفر از اعضای باند افعی مرداب كه در زمینه فروش مواد مخدر در منطقه حصار كرج فعال بودند خبر داد.

به گزارش نما به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور،حاجی رضا شاکرمی دادستان کرج در تشریح اقدامات این گروه گفت:اعضای این باند در کوه ها و دره های منطقه حصار کرج مستقر بوده و اقدام به تهیه و فروش مواد مخدر می کردند.

وی افزود:در پی گزارش انتظامی مبنی بر فروش مواد مخدر در خط چهار حصار از سوی گروهی موسوم به افعی مرداب در کوه ها و دره های این منطقه پرونده به شعبه 13 بازپرسی کرج ارجاع شد و بازپرس مربوطه دستور قضایی جمع آوری ادله و دستگیری متهمان را صادر کرد.

به گفته شاکرمی اعضای این گروه با پناه گرفتن در میان کوه ها نسبت به تحرک و رفت و آمد افراد در منطقه از طریق گماردن نگهبان و بازرس اشراف داشته و حساس بودند و به همین دلیل امکان دستگیری آنها تقریبا سخت شده بود.

دادستان کرج تاکید کرد:پس از دستگیری دو نفر از اعضای باند اطلاعات لازم در خصوص نحوه رفت و آمد و فعالیت اعضای باند به دست آمد و پس از آن نسبت به دستگیری متهمان اقدام شد.

شاکرمی افزود:از متهمان هنگام دستگیری و شناسایی محل اختفا و فعالیت، 40 گرم مواد روانگردان،تعداد زیادی قمه و چاقو،یک اسلحه شکاری و آلات استعمال مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی اظهار کرد:به غیر از یک متهم تحت نظر،برای سایر متهمان قرار بازداشت موقت صادر شد و پرونده با صدور دستور قضایی در جریان رسیدگی است.
منبع: فارس

۱۳۹۶/۴/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: