نسخه چاپی

كنترل آتش‌ سوزی در شهرك شكوهیه قم

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی استان قم گفت: آتش سوزی امروز صبح در شهرك شكوهیه قم با تلاش نیروهای آتش نشانی و امدادی مهر و كنترل شد.

به گزارش نما به نقل از ایسنا: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی استان قم گفت: آتش سوزی امروز صبح در شهرک شکوهیه قم با تلاش نیروهای آتش نشانی و امدادی مهر و کنترل شد.

عباس جعفری با اعلام این خبر عنوان کرد: آتش سوزی شدیدی در فاز دو شهرک صنعتی شکوهیه قم در خیابان فکوری روی داد که با تلاش نیروهای آتش نشانی و امدادی مهر و کنترل شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی استان قم افزود:با آتش گرفتن انبار ضایعات در این شهرک صنعتی ساعت 7 و 14 دقیقه به ایستگاههای آتش نشانی اعلام شد و با اعزام دستگاههای ماشین سنگین اطفاء حریق و آبپاش و نیروهای آتش نشانی راس ساعت 7 و 29 دقیقه به سر صحنه رسیدیم.

وی خاطرنشان کرد:این حادثه خسارات جانی در پی نداشته و هنوز علت حادثه و میزان خسارات مالی مشخص نیست. ماموران آتش نشانی و امدادی با حضور خود در صحنه حاضر از پیشرفت آتش به واحدهای صنعتی جلوگیری کردند.

جعفری تاکید کرد: ایمنی بحثی مهم در سطح کشور و استان قم است و اگر اهمیت آن در محیط های کاری و خانواده به خوبی تبیین شود می تواند نقش بسزایی در کاهش حوادث داشته باشد.

۱۳۹۶/۴/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...