نسخه چاپی

ازدواج اسكایپی از قم تا نیوزیلند

یك پیرا پزشك انگیسی الاصل ساكن نیوزیلند با تلاش‌های یك دكتر اصفهانی به دین اسلام مشرف شد و سپس یك روحانی قمی از طریق اسكایپ این دو را محرم كرد.

به گزارش نما به نقل از قم نیوز،یک پیرا پزشک انگیسی الاصل ساکن نیوزیلند با تلاش‌های یک دکتر اصفهانی به دین اسلام مشرف شد و سپس یک روحانی قمی از طریق اسکایپ این دو را محرم کرد.

اندرو جان واکر، پیراپزشک انگلیسی الاصل که در نیوزیلند زندگی می‌کند، تحت تاثیر راهنمایی‌های یک بانوی مسلمان قرار گرفت و در مراسمی با ادای کلمه شهادتین به دین اسلام مشرف شد.

در این مراسم که یکم مرداد ماه با حضور مومنان و نمازگزاران در مسجد امام رضا (علیه السلام) شهر اوکلند برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید، اندرو جان واکر، نام زیبای پیامبر اسلام (ص) حضرت محمد را برای خود برگزید.

این پیراپزشک تازه مسلمان شده، سپس در مراسمی که با صرف شیرینی و صلوات حاضران در مسجد امام رضا (ع) همراه بود، از طریق اسکایپ با دکتر مینو حسنی اصفهانی، بانوی هدایت کننده وی به اسلام، عقد ازدواج بست. عقد ازدواج اسکایپی محمد (اندرو جان واکر) و دکتر مینو حسنی اصفهانی توسط حجت الاسلام مرتضی رضا زاده خوانده شد و این دو پزشک مسلمان، پیمان زندگی مشترک بستند.

۱۳۹۶/۵/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: