نسخه چاپی

اعلام آمادگی بقایی برای محاكمه علنی، بدون حضور صداوسیما

حمیدرضا بقایی در ویدئویی كه سایت دولت بهار منتشر كرده است با بیان اینكه در ایامی كه من در زندان بودم حرف‌هایی زده شد كه از نظر اخلاقی درست نبود، گفت: اطلاعات غلط به آقای اژه‌ای می‌دهند. آقای اژه‌ای می‌گوید من دو میلیون دلار دریافت كرده‌ام باید شفاف شود كه من چه زمانی این پول را دریافت كرده‌ام.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین، حمیدرضا بقایی در ویدئویی که سایت دولت بهار منتشر کرده است،ادامه داد: دو بار 10 نفر به داخل خانه من ریختند و بعد در سال 96 گفتند خانه بقایی را پیدا نکردیم که برایش احضاریه بفرستیم. مگر کره زمین جا به جا شده است؟! حتی به من احضاریه کتبی نداده اند.

بقایی با بیان اینکه گفتند که من در زندان در سوییت بودم در حالی که من 5 ماه نور آفتاب را ندیدم، گفت: حاضرم با آقای اژه ای و خبرنگاران برویم جای نگهداری من را ببینیم. اگر همه قبول کردند که آنجا جایی است که بشود آدمیزاد را نگه داشت من هر مجازاتی را قبول خواهم کرد.

بقایی گفت: ان شاالله دادگاه علنی برگزار شود با حضور همه رسانه ها برگزار شود البته به جز صدا و سیما. چون صدا و سیما منصف نیست.

او ادامه داد: یکی از اتهامات من داشتن ماهواره است. من از اینجا به همه می گویم کسانی که ماهواره دارند با من شریک جرم هستند.

۱۳۹۶/۵/۲۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...