نسخه چاپی

جزئیات گروگانگیری 960 میلیونی از تهران تا گلستان

رئیس پلیس گلستان گفت: عامل گروگانگیری 960 میلیون تومانی كه جوان 20 ساله را از تهران به گلستان آورده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش نما به نقل از میزان، سردار علی اکبرجاویدان گفت: رسیدگی به این اختلاف حساب و آدم ربایی زمانی در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت که جوانی حدودا ۲۰ ساله با مراجعه به ماموران کلانتری ۱۱ آزادشهر اظهار داشت، توسط چند نفر از تهران به مقصد استان‌های شمالی ربوده شده است.

وی افزود: این جوان در اظهارات خود عنوان کرد، عمویش یکی از حجره داران میدان میوه و تره بار در تهران است و طی این مدت با یکی از فروشندگان بزرگ میوه در گلستان در ارتباط بوده در حالی که بین این دو، اختلاف حساب شکل گرفت، توسط افراد ناشناس ربوده شده و پس از انتقال به آزادشهر و نگهداری در محلی ناشناس، در شهررها شده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان ادامه داد: در پی این شکایت و همچنین وصول نیابت قضائی از دادسرای ناحیه ۲۷ تهران مبنی بر فقدان این جوان که برادر زاده فروشنده و حجره دار در تهران بود، بلافاصله پیگیری موضوع توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان با همکاری ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان آزادشهر جهت شناسایی و دستگیری عاملان این آدم ربایی آغاز شد.

سردار جاویدان تصریح کرد: در تحقیقات صورت گرفته، ماموران موفق شدند کمتر از ۲۴ ساعت عامل اصلی این گروگانگیری را در یکی از میادین شهرستان آزادشهر با شیوه و شگردهای خاص پلیسی دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان بیان داشت: متهم در تحقیقات صورت گرفته عنوان کرد که با طرف معامله خود در تهران اختلاف حساب داشته و چون آن‌ها در قبال اختلاف خود خودروی وی را نگه داشته بودند، او نیز با همکاری چند نفر از دوستان خود اقدام به این آدم ربایی کرده است.

سردار جاویدان گفت: متهم همچنین عنوان کرد با انتقال این جوان به گلستان طی تماس تلفنی از طریق گوشی وی در خواست مبلغ ۹۶۰ میلیون تومان وجه نقد از عمویش را کرده و در حالی که عرصه را با حضور پلیس در صحنه تنگ دیده اقدام به رها سازی گروگان کرده است.

فرمانده انتظامی استان گفت: متهم پس از اعتراف به بزه ارتکابی با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

۱۳۹۶/۶/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...