نسخه چاپی

مردم ایران اسلامی اظهارات گستاخانه و سخفیف رئیس جمهور امریكا را محكوم كردند؛

هر غلط امریكایی ها، مشت محكم ملت را به دنبال دارد/پیروان راه سیدالشهداء هیچ گاه زیر بار ظلم نخواهند رفت

عکس خبري -هر غلط امريکايي ها، مشت محکم ملت را به دنبال خواهد دارد/پيروان راه سيدالشهداء هيچ گاه زير بار ظلم نخواهند رفت

یكی از شركت كنندگان در تظاهرات ضد امریكایی گفت:حضور گسترده مردم درپای صحنه نشان می دهد كه مقابل استكبار جهانی همیشه ایستاده اند و نسبت به یاوه گویی های امریكا ساكت نمی نشینند و هر غلط آنها، مشت محكم ملت را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار نما؛ نمازگزاران در سراسر کشور در واکنش به سخنرانی سخیف دولاند ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران در نشست مجمع عمومی سازمان ملل با سردادن شعار‌های مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل،‌ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، آمریکا آمریکا ننگت باد ، پس از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی دشمن شکن فریاد اعتراض خود را به امریکا نشان دادند. نظرات تعدادی از نمازگزاران تهرانی را در خصوص اظهارات گستاخانه رئیس جمهور امریکا جویا شدیم.
یکی از شرکت کنندگان در این راهپیمایی در مصاحبه با خبرنگار نما اظهار داشت: حضوردر راهپیمایی ضد امریکایی و دادن شعار مرگ بر امریکا وظیفه هر مسلمان و انسان آزاده ای است،ما اینجا حضور پیدا کرده ایم تا به امریکا نشان بدهیم که این انقلاب ماندنی است و به هیچ وجه با تهدیدات پوشالی رئیس جمهور امریکا مردم از صحنه خارج نخواهند شد. امروز حضور پیدا کرده ایم تا به جهانیان ثابت کنیم که امریکا و ترامپ دروغی بیش نمی باشند و مرگ بر امریکا شعار همیشگی ما خواهد بود .
این نمازگزار تهرانی افزود: بی احترامی به ملت ایران در واقع بی احترامی به خود ملت امریکا است، ما در مقابل ترامپ و امثال آن خواهیم ایستاد،همانگونه که در این 40 سال اخیر پیچ هراسی از تهدیدات آمریکا نداشته ایم .
راه ما همان راه سیدالشهدا است و هیچ گاه زیر بار ظلم نخواهیم رفت و تا آخر عیله ظلم می ایستیم.اظهارنظرهایى که این روزها در محکوم کردن گفتار ابلهانه ترامپ بیان می‌شود به گونه‌ای است که حتی صدای اعتراض از سوی اروپایی ها و متحدان امریکا تاپشت درهای کاخ سفید هم رسیده است .
شهروند دیگری به خبرنگار نما گفت: به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند،همان طوری که افکار عمومی دنیا آگاه است نشان های دیوانگی در سخنان رئیس جمهور امریکا مشهود است ،ترامپ فردی آشفته و بیماراست و حتی هم پیمانان وی هم سخنان دیوانه وار ترامپ را محکوم می کنند.
جوان دیگری که در این راهپیمایی حضور پیدا کرده بود در خصوص انگیزه حضور خود به نما گفت:سخنرانی رئیس جمهور امریکا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد بار دیگر چهره واقعی امریکایی ها را در معرض دید جهانیان قرار داد و سخنان گستاخانه ترامپ و تهدیداتش نقض تعهدات بین المللی است، و دوباره خوی استکباری نظام سلطه و دولت جنایتکار امریکا را به تصویر کشید که لذت میبرند از این که دنیا را طبق قانون جنگل اداره می کنند.
وی در ادامه افزود: چیزی که در حال حاضرمسلم است این می باشد که باید نسبت به یاوه گویی‌های مسئولان آمریکایی و اسرائیلی پاسخ قاطع داده شود، ترامپ باید متوجه باشد که اظهارات گستاخانه اش بی پاسخ نمی‌ماند. سخنرانی توهین آمیز رئیس جمهور امریکا درمقرر سازمان ملل متحد به گونه ای بود که به هر دری می‌زد تا از ایران یک چهره سیاه نشان دهد.مردم غیور ایران که همیشه ودر همه حال در صحنه حضور داشته اند و این بار هم اجازه توهین به دشمنان را نمی‌دهند و این سخنان رییس جمهور آمریکا را که سرمنشا آن از روی جهل است را محکوم می‌کنند.
فرد دیگری گفت:سخنرانی تند، و تهدید آمیز ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل جزتنش زایی در جهان پیامد دیگری به دنبال داشت، ترامپ باید متوجه باشد که دیگر دوران استفاده از این گونه از ادبیات به پایان رسیده است آن هم در مورد ملت با ریشه و دارای تمدنی چند هزار ساله،به هر حال رئیس جمهور امریکا بدون پای‌بندی به ضوابط بین المللی تنها باطن خبیث خود را به نمایش گذاشت.
این نمازگزار تهرانی افزود:متاسفانه سازمان ملل متحد که باید محلی برای حمایت و ارتقاء صلح جهانی باشد ، شاهد بودیم که به تریبونی و محلی برای تهدید به جنگ و خشونت از سوی رئیس جمهور خبیث آمریکا تبدیل شده است .به نظر من تنها کسی که در صحن علنی مجمع عمومی سازمان ملل از اظهارات ترامپ علیه برجام و ایران خوشحال شد نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل بود

۱۳۹۶/۷/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...