نسخه چاپی

درخواست قصاص عامل قتل مادر و دختر

به گزارش نما- ایران نوشت:گزارش قتل یک زن جوان و دخترش روز سه‌شنبه 28 شهریور، از طریق مأموران کلانتری 152 خانی آباد به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.


با حضور بازپرس مدیر روستا، تنها بازمانده این جنایت هولناک -آذین، دختر 10 ساله مقتول- در حالی که پس از 16 ساعت جدال با مرگ آخرین نفس‌هایش را می‌کشید، به بیمارستان انتقال یافت. اما او پیش از اینکه هوشیاری‌اش را از دست بدهد، عموی بزرگش را به‌عنوان قاتل معرفی کرد.
بدین ترتیب مرد 55 ساله بلافاصله دستگیر شد و در حالی که ابتدا منکر جنایت بود، سرانجام چند ساعت بعد به قتل همسر و دختر برادرش اعتراف کرد. این جنایتکار مدعی شد زن جوان را به خاطر روابط پنهانی‌اش به قتل رسانده ولی از قتل برادرزاده‌اش پشیمان است.

متهم پس از این اعتراف به دستور بازپرس جنایی برای بررسی صحت روانی‌اش به پزشکی قانونی انتقال یافت.
برادر زن 29 ساله که در این جنایت به قتل رسیده بود به خبرنگار «ایران» گفت: «متهم به خواهرم تهمت زده است. او در تحقیقات افراد مختلفی را معرفی کرده و مدعی شده آنها با خواهرم در ارتباط بوده‌اند که همین مسأله نشان می‌دهد او واقعیت را بیان نمی‌کند. حتی شوهر خواهرم نیز از برادرش شاکی است و در مراسم خاکسپاری او و آیلین-خواهرزاده ام- می‌گفت به همسرش تهمت زده‌اند. خواهرم 15 سال قبل با شوهرش ازدواج کرد و حدود 10 سال قبل بود که برای کار باهم به تهران آمدند.»


او درباره وضعیت دختر 10 ساله خواهرش نیز گفت: «هنوز نتوانسته‌ایم با دختر خواهرم که تنها بازمانده این جنایت تلخ است صحبت کنیم. او در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است و اجازه ملاقات نداریم. اما می‌تواند صحبت کند و دیروز هم به پرستارها اصرار کرده بود که می‌خواهد مادرش را ببیند و دلش برای او و خواهرش تنگ شده است. روز شنبه هم از بیمارستان ضیائیان به بیمارستان دیگری منتقلش کردند که تحت عمل جراحی قرار گرفت. با این حال خواهان قصاص قاتل خواهرم هستیم، اما نمی‌دانم دامادمان به خاطر بچه‌اش درخواست قصاص دارد یا خیر.»

۱۳۹۶/۷/۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...