نسخه چاپی

انتقاد روزنامه جوان: چرا شهید حججی را به نفع آیت‌الله منتظری مصادره می‌كنید؟

به گزارش نما - روزنامه جوان نوشت: یادداشتی کوتاه در صفحه اول روزنامه شرق با تیتر «حضور حماسی مردم نجف‌آباد» منتشر شده که تشییع محسن حججی را بهانه قرار داده تا او را به نفع جریان سیاسی خود و تکریم و تطهیر آیت‌الله منتظری بهانه کند.

در يادداشت شرق مردم نجف‌آباد را متأثر از آموزه‌هاي آيت‌الله منتظري دانستند كه باعث شده امثال محسن حججي در آن پرورش يابند: «نجف‌آباد، شهري كه شهروندانش تحت‌تأثير آموزه‌هاي ديني و آزادي‌خواهانه علماي بزرگ و در رأس آنها مرحوم آيت‌الله العظمي منتظري بود، چنان فرزنداني را در خود پرورش داده كه مي‌توانند بر حسب ضرورت به ميدان‌هاي سخت مبارزه بيايند و از ميان مسئوليت‌هايي كه پذيرفته‌اند، سرافرازانه بيرون آيند و هر كدام افتخار جديدي به نام زادگاهشان بر جاي گذارند.»

مردم نجف‌آباد البته متدين‌اند و انقلابي، اما اين انقلابي بودن ربطي به قائم مقام معزول رهبري ندارد كه مقابل امام ايستاد و خون به دل امام كرد و توسط ايشان عزل شد. نمي‌شود هم انقلابي بود، آن انقلاب اسلامي 57 كه امام رهبرش بود و هم تحت تأثير آموزه‌هاي كسي كه امام برايش اين گونه نوشت كه «با دلي پرخون و قلبي شكسته چند كلمه‌اي برايتان مي‌نويسم تا مردم روزي در جريان امر قرار گيرند... از آنجا كه روشن شده است كه شما اين كشور و انقلاب اسلامي عزيز مردم مسلمان ايران را پس از من به دست ليبرال‌ها و از كانال آنها به منافقين مي‌سپاريد، صلاحيت و مشروعيت رهبري آينده نظام را از دست داده‌ايد. شما در اكثر نامه‌ها و صحبت‌ها و موضعگيري‌هايتان نشان داديد كه معتقديد ليبرال‌ها و منافقين بايد بر كشور حكومت كنند. به قدري مطالبي كه مي‌گفتيد ديكته شده منافقين بود كه من فايده‌اي براي جواب به آنها نمي‌ديدم.»

حالا بماند كه حججي چند سال پس از عزل آيت‌الله منتظري از قائم مقامي رهبري توسط امام خميني به دنيا آمد و بماند حججي‌ها و منتظري‌ها براي خيلي‌ها فقط ابزار اثبات سياسي خود هستند.
ثبت: ۱۳۹۶/۷/۱۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: