نسخه چاپی

فرمانده منطقه پدافند هوایی اصفهان منصوب شد

سرهنگ علی حدادی به عنوان فرمانده منطقه پدافند هوایی اصفهان منصوب شد.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی با حضور سردار علی بلالی معاون هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)، امیر سرتیپ محسن آذر افروز فرمانده قرارگاه عملیاتی 10 ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه اصفهان و با حضور تعدادی از مسئولین کشوری و لشگری استان برگزار شد.

در این مراسم از تلاش سرهنگ ابوالفضل توکلی فرمانده سابق این منطقه قدردانی و سرهنگ علی حدادی سامانی طی حکمی از سوی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)به عنوان فرمانده این منطقه منصوب شد.

سردار بلالی در این مراسم ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت اباعبدالله علیه السلام، منطقه اصفهان را از نظر اهمیت نظامی یکی از مناطق مهم قلمداد کرد و گفت: حضور نیروهای مختلف نظامی در این منطقه، لزوم هماهنگی، انسجام و وحدت نیروها را دوچندان کرده است.

وی با بیان اینکه به حول و قوه الهی این هماهنگی هم اکنون با قوت تمام وجود دارد ابراز امیدواری کرد این همدلی و هماهنگی با وجود تغییر و تحول انجام شده همچنان ادامه یابد.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در ادامه با بیان اینکه فرصت خدمت صادقانه در مسئولیت هایی که به یک شخص سپرده می شود بسیار کم است، گفت: باید تلاش کنیم در این مدت محدود، مسئولیت سپرده شده را به نحو احسن انجام داده و بدین وسیله رضایت خداوند متعال را به دست آوریم؛

وی در ادامه تاکید کرد: کار موثر، تلاش مضاعف می‌خواهد و قطعا با ساده انگاری هیچ کار موثری انجام نخواهد شد و روحیه ی بسیجی، انقلابی و پرتحرک، کار را پیش خواهد برد.

سردار بلالی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری (دام ظله) در زمان شروع به کار دولت دوازدهم اشاره و خاطرنشان کرد: ایشان در سفارش اعضای دولت به کار و تلاش مضاعف به امیر کبیر اشاره کردند و دوره کوتاه خدمت او در آن زمان را سرشار از برکات زیادی خواندند که هم اکنون نیز آثار خدمت او قابل لمس است.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) با بیان اینکه در دو ماه اخیر تغییر و تحول‌های زیادی در سطح قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) صورت گرفته است،اظهار داشت: علت این است که تعدادی از امیران این قرارگاه در سن بازنشستگی قرار گرفته‌اند و سعی می‌شود ضمن استفاده از تجارب ارزشمند آنها از فرماندهان جوان و مستعد در جهت پیشبرد اهداف راهبردی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) استفاده شود.

لازم به ذکر است در پایان مراسم ضمن قرائت حکم انتصاب سرهنگ علی حدادی سامانی به عنوان فرمانده جدید منطقه مرکزی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)، از زحمات سرهنگ ستاد ابوالفضل توکلی نیز با اهداء لوح سپاس از سوی مسئولین کشوری و لشگری قدردانی شد.
ثبت: ۱۳۹۶/۷/۱۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: