نسخه چاپی

تذكر ۵۰ نماینده به وزیر كشاورزی درباره عدم پرداخت بهای خرید گندم

۵۰ نماینده مجلس در تذكری به وزیر كشاورزی نسبت به عدم پرداخت بهای خرید تضمینی گندم از كشاورزان انتقاد كردند.

به گزارش نما به نقل از مهر، در پایان جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور قرائت شد.

بر این اساس تذکر محمدجواد ابطحی به وزیر کشور در مورد علت عدم صدور احکام برخی شهرداران جدید با وجود تایید صلاحیت آنها قرائت شد.

علاوه بر این علی اکبری به علاوه ۴۹ نماینده در تذکری به وزیر کشاورزی نسبت به عدم پرداخت بهای خرید تضمینی گندم از کشاورزان انتقاد کردند.

محمد حسن نژاد و فاطمه حسینی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش نسبت به حذف دریاچه ارومیه از کتب درسی انتقاد کردند.

محمد حسینی نماینده شاهرود نیز در تذکری به رئیس جمهور نسبت به عدم توجه به روستاییان و عدم پرداخت بهای خرید تضمینی گندم انتقاد کرد.

محمود صادقی و ۶ نماینده دیگر در تذکری به وزیر کشور نسبت به عدم رسیدگی به خواسته های کارگران آذراب اراک و برخورد انتظامی با آنها انتقاد کردند.

احمد سالک در تذکری به رئیس جمهور خواستار اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر شد.

محسن علیجانی، وقفی و ذوالقدر به علاوه ۱۵ نماینده در تذکری به رئیس جمهور خواستار تسریع در تعیین تکلیف موسسات مالی و اعتباری از جمله کاسپین، افضل طوس و آرمان شدند.

عبدالرضا مصری و مجمع نمایندگان کرمانشاه نیز در تذکری به رئیس جمهور خواستار تسریع در پرداخت اعتبارات توازن منطقه ای استان کرمانشاه شدند.

محمدرضا عارف به علاوه ۸۵ نماینده در تذکری به رئیس جمهور بر لزوم پیگیری حقوق اساسی آحاد ملت تاکید کردند و نسبت به محدودیت های ایجاد شده برای سیدمحمد خاتمی و احکام صادره برای برخی فعالان سیاسی انتقاد کردند.

فلاحت پیشه در تذکری به وزیر ورزش و جوانان از حضور ئیس تیم ملی کشتی ایران در مسابقات جهانی انتقاد کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...