نسخه چاپی

رییس صدا و سیما: نظام اسلامی رقیب نظام لیبرال دموكراسی است

رییس سازمان صداوسیما در نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: «نظام جمهوری اسلامی ایران مردم‌سالاری حقیقی است و در واقع رقیب نظام لیبرال دموكراسی در دنیا است.»

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین، عبدالعلی علی عسگری رییس سازمان صدا و سیما عصر دوشنبه 17 مهر در نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در محل ساختمان دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد، گفت: «نظام جمهوری اسلامی ایران نظام مردم سالاری حقیقی، عدالت خواهی و و ولایت مداری است، ولایتی که ریشه در آموزه‌های دینی دارد.»

او ادامه داد: «این یک نظام با هویت و استقلال ویژه و دارای توانمندی‌های ذاتی بوده که توانسته علیرغم فشارها و ضرباتی که از ناحیه نظام سلطه در دهه های گذشته بر آن وارد شده دوام بیاورد و نه تنها افت نکند هر روز توانمندی های خود را افزایش داده است. امروز نظام جمهوری اسلامی از تمامی جنبه‌هایی که قابل مطالعه است در اوج توانایی است و این توانمندی‌ها ادامه دارد و الان که موضوع برجام و گفتگو با دنیا را داریم می‌بینید که جمهوری اسلامی قدرت بسیار بزرگی است که تمام دنیا با آن مذاکره می‌کنند و نمی‌توانند آن را ندیده بگیرند.»

رییس سازمان صدا و سیما افزود: «امروز جمهوری اسلامی نظامی است که در این منطقه یک قدرت برتر است. یک قدرت بزرگ منطقه‌ای است و در این منطقه اتفاقات بسیار مهم نمی‌تواند بیافتد مگر اینکه انقلاب اسلامی آن را قبول داشته باشد.»

او ادامه داد: «جمهوری اسلامی در حال تبدیل شدن به یک قدرت بزرگ جهانی است این یک واقعیت است به دلیل اینکه این کشور مردمانی دارد که دارای ویژگی‌های بارزی هستند و خداوند بزرگ این بار امانت را برای دفاع از معنویت و دین بر دوش این ملت گذاشته است. برای نمونه رهبری این کشور یک رهبری خاص است. در تمام دنیا لیبرال دموکراسی در مصادره نظام سرمایه داری است اما در ایران نظام اسلامی در مصادره نظام پولی و سرمایه داری نیست که این خیلی مهم است این موارد باید برای جوانان بیان و فرق آن با نظام های مرسوم دنیا تبیین شود تا برایشان معلوم شود این که جان و آبرو می دهیم و از این نظام دفاع می کنیم به چه معناست.»

علی عسگری افزود: «در سازمان صدا و سیما برای پاسداشت این مهم تلاش‌های زیادی از جهت فکری و تحلیلی کرده‌ایم و برای تبیین ابعاد نظام در حال مطالعه و برنامه ریزی برای نسل جوان و دانشجویان و کسانی که باید بیشتر از ماهیت نظام بدانند هستیم. ستادی برای معرفی دستاوردهای نظام اسلامی ایجاد شده است و برای تولید فیلم و سریال و مستند در حال فعالیت هستیم. دولت و همه دستگاه ها که قدرت اصلی کشور در دست آنهاست و اطلاعات و آمار و گزارشات در آنجا موجود است به میدان بیایند و کمک کنند و در کار رسانه مشارکت کنند.»

۱۳۹۶/۷/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...