نسخه چاپی

محور هراز بازگشایی شد

محور هراز كه به‌صورت مقطعی مسدود شده بود، تا اطلاع ثانوی بازگشایی شده است و هموطنان می‌توانند از این محور تردد كنند.

به گزارش نما به نقل از فارس، سیاوش محبی فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای شرق استان تهران اظهار داشت: محور هراز تا اطلاع ثانوی بازگشایی شده و تردد خودروها هم‌اکنون در این محور به‌صورت نیمه‌سنگین در جریان است.

وی گفت: ترافیک خودروها در محور فیروزکوه نیز مانند هراز به‌صورت نیمه‌سنگین در جریان است و با حضور نیروهای پلیس‌راه در نقاط مختلف این محور در صورت بروز هرگونه ترافیکی بلافاصله به روان‌سازی جریان ترافیک اقدام خواهند کرد.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه ترافیک در محور امام رضا(ع) به‌صورت روان و عادی در جریان است، اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون حادثه خاصی در محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا(ع) رخ نداده و این نشان از رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان و مسافران است.

محبی اضافه کرد: رانندگان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی می‌توانند سفری ایمن و بدون مشکلی را برای خود و دیگر هموطنانمان رقم بزنند.

وی افزود: رعایت فاصله طولی، سرعت مطمئنه، استراحت کافی در هنگام سفر، رفع نواقص خودرو، پرهیز از عجله و شتاب نقش بسزایی در کاهش تصادفات رانندگی خواهد داشت.

۱۳۹۶/۷/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: