نسخه چاپی

انتخاب رشته بیش از 30 هزار داوطلب دكترا

مشاور عالی سازمان سنجش كشور از انتخاب رشته بیش از 30 هزار داوطلب در مرحله تكمیل ظرفیت دكتری خبر داد و گفت: داوطلبان تا 25 مهر ماه جاری فرصت دارند در این دوره ثبت نام كنند.

به گزارش نما به نقل از ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش کشور از انتخاب رشته بیش از 30 هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری خبر داد و گفت: داوطلبان تا 25 مهر ماه جاری فرصت دارند در این دوره ثبت نام کنند.

دکتر حسین توکلی ضمن اعلام کد رشته محل‌های جدید مرحله تکمیل ظرفیت و اصلاحات لازم گفت: به منظور فراهم نمودن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که برای انتخاب کد رشته محل های جدید و تکمیل ظرفیت‌های برخی از کد رشته محل‌های آزمون مذکور اقدام ننموده‌اند مهلت انتخاب کد رشته محل‌های مرحله تکمیل ظرفیت و ظرفیت پایه جدید این آزمون تا ساعت 24 روز سه شنبه 25 مهرماه سال جاری تمدید و اطلاعیه این سازمان در این رابطه نیز روز گذشته شنبه 22 مهرماه بر روی سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد.

وی در ادامه تصریح کرد:‌ به تمام داوطلبان حاضر در جلسه آزمون مذکور که تاکنون موفق به انتخاب رشته در دوره تکمیل ظرفیت آزمون دکتری نشده‌ ‌اند اکیدا توصیه می‌شود با مطالعه اطلاعیه‌های منتشر شده در تاریخ‌های 12، 17 و 22 مهرماه جاری نسبت به انتخاب 15 کد رشته محل از کد رشته محل‌های انتخابی مورد علاقه خود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور در پایان خاطر نشان کرد:‌ تا ساعت 8 صبح امروز تعداد 30 هزار 9 داوطلب نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کرده‌اند.

۱۳۹۶/۷/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: