نسخه چاپی

تاكید مجمع روحانیون مبارز بر حل مشكل عضو زرتشتی شورای شهر یزد

به گزارش نما- ایسنا نوشت:جلسه شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز دوشنبه (یکم آبان) تشکیل شد.

روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز اعلام کرد: "در این جلسه پس از ارائه اخبار و گزارش‌های داخلی و بین المللی و بحث پیرامون آنها، از آنچه که نسبت به یکی از هموطنان زرتشتی عضو شورای شهر یزد مطرح شده، ابراز تأسف شد.

در این جلسه تاکید شد که در جمهوری اسلامی و بر اساس قانون اساسی که به تأیید حضرت امام و مراجع عظام رسیده، هموطنان غیر مسلمان، به عنوان شهروند جمهوری اسلامی همچون همه اعضای مجلس حق اظهار نظر و رأی دارند و پیش از آن نیز با نظر روشن عالمان و فقیهان بزرگوار چنین اموری در مجلس پس از مشروطیت نیز به رسمیت شناخته شد در حالیکه موقعیت مجلس شورای اسلامی و نقش نماینده آن نسبت به مسائل کلان کشور بسی مهمتر از شورای شهر است.
مجمع روحانیون مبارز ضمن دفاع از حقوق شهروندی همه هموطنان عزیز اعلام می‌دارد که در این موقعیت حساس که دشمنان از هر جهت در پی ضربه زدن به جمهوری اسلامی و ملت ایران هستند به هیچ وجه نباید وحدت و انسجام ملی را مخدوش و بهانه به آنان داد. امید است که با تدبیر مسئولان امر این موضوع به زودی حل شود و کسی که در یک دوره چهارساله نیز بی هیچ اشکالی در شورا بوده، بتواند به وظیفه خود عمل کند."

۱۳۹۶/۸/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: