نسخه چاپی

پرونده فوتبال دستی خونین روی میز قضاوت

به گزارش نما - «خبرجنوب» نوشت: کیفرخواست پرونده جنایت هولناک که در آن یک جوان با ضربات چاقو مقابل کلوپ فوتبال دستی به قتل رسید، صادر شد.

سال گذشته ماموران پلیس آگاهی خرمبید از قتل جوانی در این شهر و مجروح شدن دو نفر دیگر با ضربات چاقو با خبر شدند. ماموران به دنبال اطمینان از این ماجرا به محل جنایت رفتند.
آن روز شاهدان حادثه مردي را ديدند كه پس از پيادهشدن از يك خودرو درحاليكه غرق در خون بود روی زمین افتاد و دو نفر دیگر كه مجروح و همراه او بودند، فرياد ميزدند جوانی آنها را با چاقو مجروح کرده است. تلاش ها برای نجات یکی از این چاقو خورده ها بی نتیجه ماند اما دو نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند.
پس از بررسی دقیق صحنه جنایت موضوع به قاسمیخواه بازپرس دادسرای خرمبید گزارش و وی نیز در محل حاضر شد.از این رو به دستور بازپرس، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت.
ردپاي يك آشنا در جنایت
در تحقیقات از خانواده شاهدان جنایت ماموران دریافتند که قربانی با خودرواش در حال عبور بوده که متوجه درگیری سه نفر مقابل کلوپ فوتبال دستی میشود از این رو برای میانجیگری وارد درگیری شده و پس از اصابت چاقو به گردنش به قتل می رسد از این رو ماموران احتمال دادند دو مجروح از این جریان با خبر هستند به همین دلیل از آنها تحقیق کرده و سرنخ هایی به دست آوردند.
بهدنبال اظهارات اين دو مرد، تيمي از كارآگاهان پليس آگاهي با دستور بازپرس تحقيقات خود را براي پيدا كردن سرنخی از قتل شروع كردند. تيم تحقيق در نخستين اقدام دریافتند که قاتل برادر یکی از مجروحان است.
همين كافي بود تا كارآگاهان راهي محل زندگی مقتول شوند و در تحقيقات مشخص شد كه وی برای انتقام گیری از خانوده اش این کار را کرده است از این رو تحقیقات پیرامون این موضوع متمرکز شد.
با به دست آمدن این سرنخ كارآگاهان راهي مخفيگاه مظنون جنایت شدند اما دریافتند که وی از محل متواری شده است.
در نهایت پس از گذشت چند ساعت این جنایتکار را دستگیر کردند. پس از ساعتها بازجويي، در نهايت این جوان قفل سكوت را شكست و با اعتراف او راز اين پرونده فاش شد. او گفت: چندماهي ميشد که با خانواده ام اختلاف شدید داشتم.از دستشان خسته شده بودم زمان حادثه با خانواده ام سر همین مسئله درگیر شدم و پس از آن خانه را ترک کردم. مقابل کلوپ فوتبال دستی برادرم را دیدم به سمتش رفتم با او و دوستش درگیر شدم هر دو را با چاقو زدم، قربانی با خودرواش در حال عبور بود به محض دیدن درگیری پیاده شد من هم با چاقو به گردنش زدم.
اقرار اين مرد به جنايت ، كافي بود تا بازپرس پرونده كشيك جنايي قرار بازداشت موقت وی را صادر کند.
متهم در تمامی مراحل تحقیق به جنایت اعتراف کرد بدین ترتیب پرونده وی با صدور کیفرخواست برای صدور حکم نهایی به دادگاه ارسال شد.

۱۳۹۶/۹/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: