نسخه چاپی

توصیه قلعه‌نویی به بازیكنان استقلال

سرمربی تیم استقلال در دیدار با بازیكنان این تیم از همراهی و ابراز همدردی شان در طول برگزاری مراسم درگذشت مادرش تقدیر كرد.

به گزارش نمابه نقل از باشگاه استقلال، امیر قلعه نویی پیش از آغاز تمرینات عصر چهارشنبه استقلال دقایقی با بازیکنان این تیم صحبت کرد.

وی خطاب به آنها گفت: از شما می خواهم قدر والدینتان را بدانید و به این مساله توجه کنید که اگر به موفقیتی رسیدید دعای خیر این عزیزان بوده است.

قلعه نویی افزود: در احادیث هم داریم که روزی فردی به خدمت حضرت رسول اکرم(ص)رسید و گفت در کارش گرفتاری به وجود آمده است. پیغمبر فرمودند برو و برای پدرت که در قید حیات است کار خیری انجام بده. او رفت و دید که مشکلش برطرف نشده است. دوباره نزد پیغمبر رفت و گفت مشکلم حل نشده است. پیغمبر فرمودند برو و دوباره کار خیری برای پدرت انجام بده. گره آن مرد باز نشد و برای بار سوم خدمت حضرت رسول (ص)رسید و گفت چه کند. پیغمبر فرمودند باز هم برو و کار خیری انجام بده. دفعه سوم گرفتاری اش حل شد. آمد نزد حضرت رسول (ص)و تشکر کرد. پیغمبر فرمودند برای پدر سه بار کار خیر کردی و مشکلت حل شد، اگر برای مادر بود با یک بار کار خیر مشکل حل می شد.
ثبت: ۱۳۹۱/۷/۲۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: