نسخه چاپی

دایی: سخت‌ترین قرعه ممكن به ما خورد/ می‌توانستیم خوش‌شانس‌تر باشیم

علی دایی پس از قرعه‌كشی جام جهانی با برنامه نود گفت‌وگو كرد.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین؛ علی دایی درباره گروه ایران در جام جهانی گفت: سخت ترین قرعه ممکن به ما خورد. اسپانیا تیم بسیار بزرگی است، با بازیکن های بسیار بزرگ در تیمش.
او ادامه داد: مراکش هم تیم بسیار خوبی است و نباید دسته کم گرفته شود. در هر صورت قرعه سختی داریم. ما در گروه مرگ هستیم و کارمان خیلی دشوار است. کار تیم ملی ما را دانمارک خراب کرد و ما می توانستیم خوش شانس تر باشیم.
دایی در ارتباط با مراسم قرعه کشی هم گفت: مراسم بسیار خوبی بود و مثل مراسم های ایران برگزار شد، بسیار منظم و با برنامه! (می خندد)
دایی در پاسخ به این سوال که قرعه ایران نسبت به دفعات گذشته چگونه بوده است گفت: از تمام دورانی که در جام جهانی بودیم این قرعه سخت تر است و ما باید فقط به برد در بازی هایمان فکر کنیم. البته که هیچ کدام از همگروهان ما حریف آسانی نیستند. اما ایران هم تیم خوبی دارد و کی روش می تواند با تیمش به موفقیت برسد.
دایی در پاسخ به این سوال که گروهمان را پیش بینی کرده بودید، گفت: بله من به مهدوی کیا هم گفتم که حریفانمان چه تیم هایی هستند و همان هم شد.
او در ارتباط با گروه های جام جهانی هم گفت: گروه های 1 و 8 آسان ترین و گروه ما سخت ترین گروه های جام جهانی هستند. ما می توانیم با برد مقابل مراکش به شرایط خوبی برسیم و شانس خود را افزایش دهیم.
دایی در آخر هم گفت: مسئولان باید بازی های دوستانه بزرگ برای تیم ملی ایران برگزار کنند تا این تیم بتواند به مرحله بعد صعود کند.

۱۳۹۶/۹/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: