نسخه چاپی

در جلسه سه ساعته تاج و كی روش چه گذشت؟

رییس فدراسیون فوتبال كشورمان درباره جریمه ۵۰ هزار دلاری كارلوس كی روش، بدلیل موضع گیری علیه فدراسیون فوتبال و مصاحبه غیر فنی با رسانه ها گفت: روز شنبه در هتل رادیسون مسكو، جلسه ای بسیار جدی با كارلوس كی روش داشتم، كه حدود سه ساعت طول كشید.

به گزارش نما به نقل از افکارنیوز، مهدی تاج همگروهی تیم ملی با اسپانیا، پرتغال و مراکش را بدترین قرعه ممکن عنوان کرد و گفت: هرچند گروه ما سخت ترین گروه ممکن است، اما ما به بردن و ایستادن فکر می‌کنیم.
وی افزود: ایران و ایرانی نمی ترسد و فارغ از هر نتیجه ای، از پیراهن تیم ملی و حیثیت کشورمان دفاع خواهیم کرد.
رییس فدراسیون فوتبال که در مسکو با صدا و سیما مصاحبه می کرد به برنامه های گسترده فدراسیون فوتبال برای حضوری پر قدرت در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه اشاره کرد و گفت: به مردم قول می دهیم در روزهای سوم و هفتم فروردین ماه سال آینده که فیفادی هست، دو بازی با تیم های قوی برگزار کنیم.
وی به تلاش فدراسیون فوتبال برای انجام دیدارهای تدارکاتی با تیم های ملی لهستان، هلند و مکزیک اشاره و تاکید کرد: هنوز با سرمربی تیم ملی کشورمان به نتیجه قطعی نرسیده ایم که با کدام تیم ها بازی کنیم.
تاج گفت: روز دوشنبه همین هفته در تهران، بصورت قطعی مشخص خواهد شد که با کدام تیم ها بازی دوستانه خواهیم کرد.
رییس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره جریمه ۵۰ هزار دلاری کارلوس کی روش، بدلیل موضع گیری علیه فدراسیون فوتبال و مصاحبه غیر فنی با رسانه ها گفت: روز شنبه در هتل رادیسون مسکو، جلسه ای بسیار جدی با کارلوس کی روش داشتم، که حدود سه ساعت طول کشید.
تاج به نگرانی های طرفین اشاره کرد و افزود: پیش از این به سرمربی تیم ملی تذکر داده شده بود که از انجام مصاحبه های غیر فنی پرهیز کند.
رییس فدراسیون فوتبال همچنین از پرداخت دو میلیون دلار بابت اجاره کمپ مجهز تیم ملی فوتبال در مسکو خبر داد و گفت: این کمپ که همه امکانات مورد نیاز از جمله استخر، سونا، جکوزی و محل اقامت عالی را دارا می باشد، قرار بود در اختیار تیم ملی ایتالیا قرار بگیرد، اما پس از عدم راهیابی این کشور، در اجاره فدراسیون فوتبال ایران قرار گرفت.

۱۳۹۶/۹/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: