نسخه چاپی

مدیر باشگاه مشكی‌پوشان:شاید عنایتی سرمربی قطعی مشكی‌پوشان شود

به گزارش نما - میزان نوشت: مالک باشگاه مشکی‌پوشان گفت:به ما چه که دل یرکوویچ برای زن و بچه‌اش تنگ شده بود، مگر کسی که خارج از کشور فوتبال بازی می‌کند دلش برای زن و بچه‌اش تنگ می‌شود؟

محمدرضا عباسی، در مورد پست اینستاگرامی گوران یرکوویچ که در آن به مدیران مشکی‌پوشان حمله کرده بود، گفت: ما که نمی‌توانیم جلوی دهان مردم را بگیریم، البته آن پست شیطنت خود مشهدی‌ها بود وگرنه یرکوویچ که نمی‌تواند فارسی بنویسد.

وی در واکنش به اینکه یرکوویچ گفته بود باشگاه مشکی‌پوشان برای او ویزای کار نگرفته و او هم به خاطر پول نگرفتن ۵ ماه خانواده‌اش را ندیده، گفت: یرکوویچ حرف الکی زده، اگر ویزا نداشته چطور در ایران زندگی می‌کرد؟ بعد هم به ما چه که دل یرکوویچ برای زن و بچه اش تنگ شده بود. مگر کسی که خارج از کشور فوتبال بازی می‌کند دلش برای زن و بچه‌اش تنگ می‌شود؟ ما با خود یرکوویچ قرارداد بستیم نه زن و بچه‌اش! تقصیر خودش است، می‌خواست خانواده‌اش را به ایران بیاورد. خارجی‌ها زمانی که در ایران هستند همه چیز مثل بهشت است، اما زمانی که از ایران می‌روند این حرف‌ها را می‌زنند.

مالک باشگاه مشکی‌پوشان در خصوص وضع مالی این باشگاه گفت: وضع‌مان خیلی هم عالی است و در حد خودمان خوب هستیم.

عباسی در پاسخ به این سوال که وضعیت یرکوویچ چه می‌شود تاکید کرد: یرکوویچ اخراج نشده بلکه به ما گفت ۲،۳ روز به مرخصی می‌رود، اما دیگر برنگشت ما هم از او شکایت کردیم.

وی در مورد اینکه چه زمانی سرمربی قطعی مشکی‌پوشان انتخاب می‌شود، گفت: فعلا که انسان بزرگی مانند عنایتی بالای سر تیم ما است و ما هم منتظر هستیم بازی آخر نیم‌فصل تمام شود تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

مالک باشگاه مشکی‌پوشان در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد عنایتی به عنوان سرمربی قطعی مشکی‌پوشان انتخاب شود، خاطرنشان کرد: بعید نیست این اتفاق رخ بدهد، البته باید قبلش با عنایتی صحبت کنیم ببینم چه می‌شود.

۱۳۹۶/۹/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...