نسخه چاپی

آخرین وضعیت جانباختگان و مصدومان سانحه اردوی دانش‌آموزی

أخرین آمار فوت شدگان و وضعیت جسمی مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس اردوی راهیان نور دانش آموز دختر استان البرز اعلام شد.

به گزارش نما، روز گذشته اتوبوس حامل دانش‌آموزان استان البرز که به اردوی راهیان نور جنوب کشور رفته بود در مسیر بازگشت از دهلاویه در جاده سوسنگرد دچار حادثه شد, طبق آخرین اخبار اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش,آخرین آمار قطعی کشته شدگان این سانحه، دو دانش آموز دختر، یک نفر راوی و یک نفر مربی است.

هفت نفر از مصدومان اردوی راهیان نور در اورژانس بیمارستان گلستان شهر اهواز بستری شده اند و طبق آخرین خبر دریافتی، وضعیت جسمی دانش آموزان مصدوم مستقر در اورژانس روبه بهبود است. در خصوص یکی از مصدومان احتمال قطع نخاع می رود که همچنان روند درمان وی ادامه دارد.
نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش به منطقه اعزام شده و مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان و معاونان وی برای رسیدگی و پیگیری های لازم در محل حضور دارند.

بنا به گفته مرتضی نظری رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش,با توجه به تأکید وزارت آموزش و پرورش مبنی بر تامین امنیت و اسکورت اردوهای راهیان نور و توافق قطعی در این زمینه، مسئولان راهیان نور اعلام کردند که اسکورت این اردو نیز تامین شده بود.

طبق آخرین گزارش نماینده اعزامی وزیر آموزش و پرورش, دانش آموزان مصدوم و دانش آموزان جانباخته و همراهان آنها با هواپیما برخواهند گشت و وضعیت مصدومان رو به بهبود است.

بنا به اعلام نماینده اعزامی وزیر آموزش و پرورش که هم اکنون در بیمارستان شهر اهواز مستقر است، دانش آموزان و مربی آنها می‌گویند، راننده اتوبوس به آرامی رانندگی می‌کرد. انحراف خودرو باعث تصادف شد.

طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش, پزشکان برای بهبود وضعیت یک مربی که احتمال ضایعه نخاعی می‌رفت اظهار امیدواری کرده اند. یکی از دانش آموزان که از ناحیه چشم آسیب دیده است احتمالا برای تکمیل روند درمان به تهران اعزام شود.
منبع: تسنیم

۱۳۹۶/۹/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...