نسخه چاپی

مقصودی در گفتگو بانما:

هدف از فتنه 88 براندازی نظام بود

عکس خبري -هدف از فتنه 88 براندازي نظام  بود

عضو هیات نظارت حزب موتلفه اسلامی گفت: دشمن در صدد بود تا با راه اندازی فتنه 88، نظام اسلامی ایران را از بین ببرد و با صرف هزینه های گزاف از جمله تبلیغات و جو سازی ها غائله فتنه 88 را راه انداخت كه در این میان برخی از مردم را نیز فریب دادند.

جواد مقصودی عضو هیات نظارت حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با نما با اشاره به حماسه بزرگ نه دی گفت:عده ای به دنبال لائیک کردن کشورند، وظیفه امام و رهبر جامعه مواظبت از به انحراف رفتن و ایجاد دگرگونی های مد نظر دشمن است.
وی با اذعان به اینکه هدف حاکمیت و نظام جمهوری اسلامی ایران بعد انقلاب استقرار نظام حکومتی امیر المومنین (ع) و برپایی عدالت است، عنوان نمود: برای رسیدن به این مرحله در کشور بایدکسی که کار اجرایی دست اوست متعهد به اهداف و آرمان های نظام بوده و با اعتقادی راسخ کارهایی را که به وی محول می شود چون تحقق اقتصاد مقاومتی عملی نماید.
وی با تاکید بر اینکه مردم به لحاظ جهان بینی و ایدئولوژی و مسایل سیاسی و داشتن تحلیل درست و قوی نیاز به آگاهی دارند، اذعان داشت: وظیفه حوزه علمیه، صدا وسیما، سازمان تبلیغات ونهادهای فرهنگی است که به مردم آگاهی عقیدتی وسیاسی بدهند تا در هر مرحله ای در انتخاب خود معیار اعتقاد به دین، عدم گرایش به غرب و تعهد به ملت ایران را مد نظر قرار دهند.
وی افزود: ترور شخصیتی هدف دشمن است و موضوع آگاهی، معرفت، بصیرت، دوست و دشمن شناسی و حضور در صحنه وحساسیت نشان دادن نسبت به خط قرمز های نظام کاری اساسی است که همه باید به دنبال آن باشند.
وی با اشاره به اینکه امت اسلامی باید بداند که همواره دشمن حضور دارد و زمانی شیره جان این امت و مملکت را کشیده است، تصریح کرد: اکنون که با اراده مردم دست دشمنان نظام اسلامی کوتاه شده است، باید آگاه باشیم که دشمنان داخلی یا همان ستون پنجم دشمن در داخل کشور حضور دارند و بدانیم که پیاده نظام آنها از دشمن خطرناکتر است.
وی افزود: دشمنان داخلی در لباس تقوا و دین با شعار عدالت خواهی واصلاح طلبی به گونه ای ظاهر می شوند که مردم خیال کنند اینها درست می گویند و صحیح عمل می کنند در حالی که بعد از گذشت سالها حضور در راس امور اجرائی کشور، جریان اصلاح طلب هنوز به صورت شفاف مواضع خود را بیان نکرده است که چه چیزی را در کشور و زندگی مردم اصلاح خواهد نمود و برنامه هایش برای بهبود امور مردم و کشور چیست.
مقصودی با اشاره به حماسه نهم دی ماه 88 و اراده مردم در شکست جریان فتنه، بیان داشت: دشمن در صدد بود تا با راه اندازی فتنه 88، نظام اسلامی ایران را از بین ببرد و با صرف هزینه های گزاف از جمله تبلیغات و جو سازی ها غائله فتنه 88 را راه انداخت که در این میان برخی از مردم را نیز فریب دادند.
وی افزود : ایمان عمومی و اعتقاد عمیق جمعی مردم در آن برهه که از وجود دشمن احساس خطر کرده بود منجر به حماسه ای عظیم شد که تمام نقشه های دشمن را نقش بر آب کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...