نسخه چاپی

نبض دلار تند شد/ بیشترین نرخ 4203 تومان

عکس خبري -نبض دلار تند شد/ بيشترين نرخ 4203 تومان

بررسی نرخ دلار در هفته گذشته حاكی از آن است كه در روز پنج شنبه دلار با رقم ۴ هزار و ۲۰۳ تومان به بیشترین رقم در هفته گذشته رسیده است.

به گزارش نما به نقل از میزان، نرخ دلار در بازار آزاد در اولین هفته از دی ماه با افت و خیز نسبی همراه بود به طوری که قیمت دلار در روز شنبه ۲ در ماه ۴ هزار و ۱۸۶ کار خود را آغاز و در روز پنج شنبه ۷ دی ماه با رقم ۴ هزار و ۲۰۳ تومان کار خود را به پایان رسانده است.

در این میان روند قیمتی دلار در هفته قبل حاکی از آن است که نرخ در روز دوشنبه ۴ دی ماه با رقم ۴ هزار و ۱۷۹ تومان کمترین نرخ را داشته و در روز پنج شنبه ۷ دی ماه با نرخ ۴ هزار و ۲۰۳ تومان بیشترین رقم را در هفته گذشته به خود اختصاص داده است.

نگاه کلی به نمودار هفتگی دلار در بازار آزاد نشان می‌دهد که دلار از ابتدای هفته با روند صعودی کار خود را آغاز کرد، و به رقم ۴ هزار و ۱۹۴ تومان رسید و بعد از آن با یک روند نزولی همراه شد، اما بعد از آن دوباره صعودی شد و این روال تا پایان هفته ادامه دار بوده است.

در این میان روند قیمتی دلار از بیشترین تا کمترین نرخ، تفاوت قیمت ۲۴ تومانی را تجربه کرده است.

گفتنی است میانگین نرخ دلار در هفته گذشته با درنظرگرفتن ۶ روز کاری رقم ۴ هزار و ۱۹۰ تومان بوده که نسبت به میانگین نرخ دلار در هفته قبل از آن با افزایش ۲ تومانی قیمت روبرو بوده است.

لازم به ذکر است که نرخ دلار در هفته گذشته با رشد ۱۷ تومان قیمت روبرو بوده است.

۱۳۹۶/۱۰/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...