نسخه چاپی

اتمام مسكن مهر به سال ۹۸ موكول شد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از ارائه طرح پیشنهاد اتمام ۲ ساله مسكن مهر خبر داد و گفت:در زمان بازگشت سپرده مسكن مهر فشار بسیار سنگینی به متقاضی وارد می‌شود كه به دنبال اصلاح آن هستیم.

به گزارش نما، احمد اصغری‌مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: طرح پیشنهادی اتمام مسکن مهر در یک بازه زمانی 2 ساله و یکسان‌سازی نحوه ارائه تسهیلات بانک‌ها به متقاضیان مسکن مهر در کارگروهی با محوریت بانک مرکزی ارائه شد تا این طرح‌ها به کمیسیون اقتصاد ارائه داده شوند.

وی ادامه داد:‌ دوشنبه در کمیسیون اقتصاد دولت جمع‌بندی کارگروه مطرح و امیدواریم پیشنهاد تصویب شود.وی با یادآوری این‌که در برخی نقاط مسکن مهر به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی واگذار شده که توانایی پرداخت 500 هزار تومان قسط تسهیلات مسکن مهر را ندارند، افزود: در زمان بازگشت سپرده مسکن مهر فشار بسیار سنگینی به متقاضی وارد می‌شود که به دنبال اصلاح آن هستیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که 2.2 میلیون مسکن مهر در کشور داریم که 2 میلیون واحد آن در مرحله اتمام قرار دارد، گفت: برای اتمام طرح مسکن مهر به 100 هزار میلیارد ریال نیاز است که 40 هزار میلیارد ریال آن مربوط به تامین خدمات زیربنایی است.
منبع: تسنیم

۱۳۹۶/۱۰/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...