نسخه چاپی

گلایه‌های آقای بازیگر از تلویزیون در روز تولدش/عكس

عکس خبري - گلايه‌هاي آقاي بازيگر از تلويزيون در روز تولدش/عکس

بازیگر سینما و تلویزیون در حاشیه مراسم تولدش در سالن تئاتر، ضمن انتقاد از مسئولان صدا و سیما گفت:‌تلویزیون تنها دوست دارد ما برایش كار كنیم ولی هیچگاه حتی حالی هم از ما نمی‌پرسد.

به گزارش نما، بازیگر سینما و تلویزیون در حاشیه مراسم تولدش در سالن تئاتر، ضمن انتقاد از مسئولان صدا و سیما گفت:‌تلویزیون تنها دوست دارد ما برایش کار کنیم ولی هیچگاه حتی حالی هم از ما نمی‌پرسد.

نمایش «لطفا یک قاتل بالفطره باشید یا ماجراى اندوه یک استیو مک منمن» به نویسندگى یاسین حجازى به کارگردانى على اکبر آخوندى و به تهیه کنندگى محمد احسان عبدالهی شب گذشته تولد ٧١ سالگى رضا رویگرى را با حضور هنرمندان و تماشاگران جشن گرفتند.

رضا رویگرى بازیگر سینما و تلویزیون در حاشیه مراسم تولدش چنین گفت: دوست دارم دوباره به صحنه تئاتر برگردم ، آخرین کسی که برای کار سراغ او آمده، حسن مصطفوی است.

وى ضمن انتقاد از مسئولین صدا و سیما گفت : تلویزیون تنها دوست دارد ما برایش کار کنیم ولی هیچ گاه حتى حالى هم از ما نمى‌پرسد ، آن‌ها حتى حال ِ حال پرسیدن هم ندارند البته من آنچه خواندم براى مردم و انقلاب مردم خواندم ( اشاره به ترانه ) و چهل سال است صداى من از صدا و سیما پخش مى‌شود ، ادعایى ندارم ولی لااقل مى‌توانند یک تماس بگیرن.

این بازیگر در ادامه با اشاره به مشکلات معیشتى چنین عنوان کرد : آن هایى که دست و پا دارند و کار مى کنند دغدغه دارند اما مسئولین که کمکى نکردند و امیدوارم مشکلات روزى حل شود .

وى در پایان درباره نمایش «لطفا یک قاتل بالفطره باشید یا ماجراى اندوه یک استیو مک منمن» افزود به نظرم این جوانان آینده درخشانى دارند و از دیدن این اثر احساس لذت کردم.

این نمایش از ٢٦ آذر ماه به کارگردانى على اکبر آخوندى و به تهیه کنندگى محمد احسان عبدالهى در تئاتر باران به روى صحنه رفته و بلیت فروشى آن سامانه تیوال ادامه دارد.


۱۳۹۶/۱۰/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: