نسخه چاپی

انتقاد برهانی از سبك بازی استقلال مقابل تراكتور

آرش برهانی در خصوص بازی استقلال و تراكتورسازی اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد نبودیم .از استقلال اوج گرفته بیشتر توقع می‌رفت ضمن اینكه تراكتورسازی نسبت به نیم‌فصل اول كمی ضعیف‌تر شده. استقلالی‌ها در این بازی حتی موفق نشدند 5 پاس سالم به هم بدهند.

به گزارش نما، آرش برهانی در خصوص بازی استقلال و تراکتورسازی اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد نبودیم .از استقلال اوج گرفته بیشتر توقع می‌رفت ضمن اینکه تراکتورسازی نسبت به نیم‌فصل اول کمی ضعیف‌تر شده. استقلالی‌ها در این بازی حتی موفق نشدند 5 پاس سالم به هم بدهند.

وی در مورد بازی آینده استقلال با سایپا گفت: جدال این دو تیم همیشه جذاب بوده و بازی این هفته هم همینطور خواهد بود. امیدوارم در این دیدار استقلال با یک بازی با خوب برنده بازی باشد.

برهانی در مورد تاثیر هافبک ازبکستانی استقلال در موفقیت این تیم عنوان کرد: جباروف بازیکن با کیفیتی است و در ترکیب استقلال جا افتاده. نبودش در بازی با تراکتورسازی کاملا احساس شد البته فرشید اسماعیلی هم بازیکن خوب و تاثیرگذاری است.

بازیکن سابق استقلال در مورد محرومیت جباروف گفت: انتظار چنین خطایی از او را نداشتم. بازیکن حرفه‌ای که دو اخطاره است باید محتاط‌تر باشد و به راحتی حرکت خشن انجام ندهد که برای تیم دردسرساز شود.


۱۳۹۶/۱۰/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: