نسخه چاپی

در محرومیت پرسپولیس، هم طارمی مقصر بود هم باشگاه

استیلی گفت: این كه می‌گویند فقط به خاطر مهدی طارمی، پرسپولیس محروم شده اصلا درست نیست چرا كه من معتقدم در این داستان باشگاه هم مقصر است.

به گزارش نما، حمید استیلی درباره شرایط پرسپولیس، اظهار کرد: تیم از شرایط خوبی برخوردار است و با توجه به بردهایی که به دست آورده با اختلاف در صدر جدول رده‌بندی است. اگر پرسپولیس این روند را همچنان ادامه‌ دهد مطمئنا می‌تواند با اقتدار قهرمان شود. البته شاید در طول فصل به خاطر مصدومیت یا محرومیت برخی از بازیکنان گاهی تیم با افت هم مواجه باشد اما نباید این را فراموش کرد که شاکله اصلی تیم خوب است و برانکو هم توانسته نظم خوبی به شیوه بازی تیمش بدهد. درست است که در حال‌ حاضر طارمی از این تیم جدا شده و شاید در یک بازی منشا یا علیپور نباشند اما من فکر می‌کنم بازیکنانی همچون وحید امیری می‌توانند در خط حمله برای پرسپولیس بازی کنند.

او در ادامه‌ به شیوه جدایی مهدی طارمی اشاره کرد و گفت‌: خیلی سخت است که بخواهیم درباره جدایی او اظهار نظری کنیم، به‌ هر حال او هم در شرایط سختی قرار داشت و برای پیشرفت فوتبالش این گونه تصمیم گرفته است. او در زمانی که در پرسپولیس بود ثمرات زیادی برای این تیم داشت. البته این که می‌گویند فقط به خاطر مهدی طارمی، پرسپولیس محروم شده اصلا درست نیست چرا که من معتقدم در این داستان باشگاه هم مقصر است.

استیلی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره رکوردزنی سید حسین حسینی و همین طور رقابتش با علیرضا بیرانوند هم گفت‌: حسینی دروازه‌بان بسیار خوبی است و زمانی که در ملوان هم بود زیر نظر من کار می‌کرد. او بسیار با استعداد است و مزد زحماتش را می‌گیرد. مطمئنا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم می‌تواند به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران کمک کند اما درباره رکوردها باید این را بگویم که برایم این مساله ارزشی ندارد چرا که من فکر می‌کنم به رکوردها چیزی نمی‌دهند ،‌ بلکه فقط وقتی تیم نتیجه‌ بگیرد همه تحسین می‌کنند.

او در پایان صحبت‌های خود درباره شکایت‌هایی که از سوی برخی از بازیکنان برای دریافت مطالباتشان به AFC می‌شود هم گفت‌: وقتی کمیته‌ انضباطی، فدراسیون فوتبال احکام اجرایی کافی را ندارند تا حق بازیکنان را دریافت کنند، آنها هم از راه‌های دیگر به دنبال دریافت مطالبات خودشان می‌روند. سال‌ها است که ما با این مشکل مواجه هستیم و بازیکنان خارجی می‌آیند و به راحتی پول‌هایشان را دریافت می‌کنند اما بازیکنان و مربیان ایرانی نمی‌توانند به حقشان برسند وقتی حرف می‌زنند مدیران می‌خواهند با کدخدامنشی این مساله را حل کنند. به طور مثال می‌گویند بیا ۳۰ درصد از پولت را بگیر و مابقی را ببخش. این‌ در حالی است که اگر فرد به نهادهای بین المللی شکایت کند نه تنها تا ریال آخر پولش را می‌گیرد بلکه سود دیرکرد آن را هم دریافت خواهد کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: