نسخه چاپی

نصیرزاده: یوسفی به سمت پرسپولیس غش كرد

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد با بیان اینكه پرسپولیس در «برانكو تایم» امتیاز می‌گیرد، گفت: پیمان یوسفی گزارشگر ملی تلویزیون به سمت پرسپولیس غش كرده بود.

به گزارش نما، هوشنگ نصیرزاده با انتقاد از گزارشگر دیدار گسترش فولاد با پرسپولیس، شیوه گزارش پیمان یوسفی را همانند گزارشگران شهرستان در گزارش بازی تیم همشهری دانست و گفت: یوسفی به سمت پرسپولیس غش کرده بود. وی همچنین با بیان اینکه شیوه فیلمبرداری از فیروز کریمی همانند فیلمبرداری از مورچه ها بوده است، گفت: از این فیلمبردار شکایت کرده ایم.

مشروح گفتگوی نصیرزاده در زیر می آید:

اعتراضی به زمان اضافه نداریم
روی وقت های اضافه دیدار با پرسپولیس ایرادی نداریم. چهار دقیقه زمان تلف شده اعلام شد که در دقیقه ۹۲ یکی از بازیکنان ما زمین خورد و می شد وقت اضافه در اضافه گرفت. گلی که دریافت کردیم در زمان طبیعی بود و ایراد و اعتراضی به آن وارد نیست.

سیدجلال حسینی باید اخراج می شد
قضاوت داور برای دو تیم یکسان نبود. سیدجلال حسینی مدافع تیم پرسپولیس به درستی در صحنه ای که شبیه سازی کرده بود کارت زرد گرفت اما این بازیکن باید در دقیقه ۸۷ کارت زرد دوم را دریافت می کرد که داور چنین کاری نکرد.

در کلاسهای داوری می گویند اینطور کارت زرد دوم ندهید
عزیز معبودی بازیکن تیم ما به خاطر تاخیر در پرتاب اوت کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد چون نمی توانست هم تیمی هایش را پیدا کند. در کلاس های داوری همیشه توصیه می شود که داوران به چنین صحنه هایی کارت زرد دوم ندهند ولی داور با این کار ما را ۱۰ نفره کرد.

داور باید در حد فیفا سوت بزند
کار خوب تیم داوری زمانی بود که ما گل زدیم؛ در آن صحنه کمک داور عالی کار کرد. البته درون محوطه جریمه دو تیم اتفاقی رخ نداد ولی در مجموع قضاوت بازی فشرده سخت است. وقتی داور نشان فیفا را روی سمت راست پیراهن خود دارد باید در حد فیفا سوت بزند.

پیمان یوسفی به سمت پرسپولیس غش کرده بود
من بازی را از تلویزیون تماشا کردم. نحوه گزارش پیمان یوسفی گزارشگر مسابقه جانبدارانه و شبیه به گزارشگران شهرستانی که از تیم خودشان دفاع می کنند، بود. در واقع یوسفی به سمت پرسپولیس غش کرده بود در حالی که باید ملی گزارش کند.

پرسپولیس در «برانکو تایم» امتیاز می گیرد؛ حملات دامنه دار کجا بود؟!
از مواردی که می توان به گزارش یوسفی اشاره کرد ذکر این جمله بود که «حملات دامنه دار پرسپولیس هنوز شروع نشده است». پرسپولیس در بازی های گذشته خود در برانکو تایم یعنی وقت های اضافه پیروز شده و امتیاز گرفته است. در واقع بردهای پرسپولیس حداقلی و با تک گل بوده است. حملات دامنه دار این تیم کجا بوده که یوسفی آن را مدام تکرار می کرد؟ یوسفی انتظار داشت ما گل بخوریم و در این مسابقه ببازیم.

فیلمبردار خودش را به کریمی نزدیک کرد
دوربین شبکه سه دست آدم ناواردی بود که بعد از بازی آن اتفاقات افتاد. این فیلمبردار نباید بعد از پایان بازی داخل زمین می رفت ولی نه تنها داخل زمین شد بلکه دوربین را تا شانه فیروز کریمی نزدیک برد و می خواست او را لمس کند.

این شیوه فیلمبرداری برای مورچه هاست!
این شیوه تصویربرداری و نزدیک شدن به سوژه برای فیلم گرفتن از زندگی مورچه هاست نه فیلمبرداری از یک فرد ۱۹۰ سانتیمتری.

لوکا بوناچیچ فکر می کرد سازمان‌های جاسوسی دور تیم هستند!
ان شاءالله این روند خوب ما ادامه دارد. بازی با پرسپولیس را فراموش کرده ایم و می خواهیم خودمان را در جدول بالاتر بکشیم. کل سیستم بازی گسترش فولاد با حضور فیروز کریمی عوض شده است. قبلا لوکا بوناچیچ سرمربی ما بود که بدبین بود و فکر می کرد از تمرینات گسترش تصویربرداری و گزارش می کنند. او فکر می کرد سازمان های جاسوسی دور تیم هستند. هر چند از لحاظ فنی خوب بود و با سه دفاع بازی می کرد ولی فیروز کریمی سیستم بازی را عوض کرد.

از فیلمبردار شکایت کردیم
شکایتمان از فیلمبردار بازی با پرسپولیس را از طریق اتوماسیون به فدراسیون فوتبال فرستادیم. به هر حال فدراسیون خودش صاحب عزاست و برگزارکننده اول و آخر مسابقات است. آنها می توانند مانع حضور فیلمبردار در استادیوم هم بشوند.

پیشنهادات لیگ برتری را پنهان کردیم
ما تعدادی بازیکن جوان داریم که خیلی خوب بازی می کنند، مقابل پرسپولیس و در خط دفاعی مصطفی سالاری با ۱۸ سال سن بازی کرد. ما جزو باشگاه هایی هستیم که به جوانان بها می دهیم و استعدادیاب هایی هم در این راستا داریم. پیمان بابایی، احمد موسوی و یوسف سیدی از جمله بازیکنانی هستند که خریداران لیگ برتری هم داشتند ولی از دید خودشان پنهان کردیم تا با دلگرمی بیشتری بازی کنند.
منبع: مهر

۱۳۹۶/۱۱/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...