نسخه چاپی

جزئیات تصادف مرگبار بزرگراه بابایی

جانشین اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص حادثه‌ تصادف مرگباری كه حین عملیات حمل خودرو توسط جرثقیل به وقوع پیوست، سخن گفت.


به گزارش نما، سرهنگ احسان مؤمنی جانشین اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: حوالی ساعت 10:30 روز گذشته به دنبال وقوع یک حادثه تصادف خودروی پراید در بزرگراه شهید بابایی، یک دستگاه جرثقیل برای جابه‌جایی و امدادرسانی به محل اعزام شد.

جانشین اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: در حین عملیات حمل خودرو، یک دستگاه خودروی سمند که در همان مسیر در حرکت بود، با قسمت عقب سواری پراید برخورد کرد.وی افزود: در اثر این برخورد، خودروی پراید به سمت جلو پرتاب شده و به راننده جرثقیل که مابین پراید و جرثقیل ایستاده بود، برخورد کرد.

سرهنگ مؤمنی تصریح کرد: متأسفانه در اثر این تصادف و به دنبال شدت ضربه واردشده، راننده جرثقیل فوت کرد.وی در خصوص علت تصادف گفت: در بررسی از صحنه تصادف هیچ‌گونه آثاری از خط ترمز خودروی سمند مشخص نشد و شواهد حاکی از عدم توجه به جلو از سوی راننده خودروی سمند است.

این مقام ارشد پلیس راهور فاتب به همه رانندگان توصیه کرد که در هنگام رانندگی از هرگونه اقدامی که باعث حواس‌پرتی و عدم توجه به جلو می‌شود پرهیز کرده و با دقت و توجه کامل و رعایت قوانین و مقررات به رانندگی بپردازند.
منبع: فارس

۱۳۹۶/۱۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...