نسخه چاپی

گزارش تمرین استقلال/ بازگشت هافبك ملی پوش

تیم فوتبال استقلال كه خود را برای دیدار مقابل پارس جنوبی آماده می‌كند، از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه امروز در زمین ورزشگاه صنایع دفاع تمرینات آماده‌ُازی خود را پشت درهای بسته پیگیری كرد.

به گزارش نما، تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار مقابل پارس جنوبی آماده می‌کند، از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه امروز در زمین ورزشگاه صنایع دفاع تمرینات آماده‌ُازی خود را پشت درهای بسته پیگیری کرد.

*جواد قراب عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و پیش از شروع تمرین، جلسه‌ای را با شفر برگزار کرد.

*تمرین با صحبت‌های ساناچک آغاز شد و بازیکنان بعد از گرم کردن بدنهایشان، زیر نظر اعضای کادر فنی کار تاکتیکی انجام دادند. سانتر از جناحین و فوتبال در نیمی از زمین بخش‌های دیگر تمرین امروز استقلال را تشکیل می‌داد.

* داریوش شجاعیان با مجوز از کادر پزشکی تیم استقلال در برنامه‌های گروهی آبی‌پوشان شرکت کرد تا مشخص شود این بازیکن مشکلی برای همراهی استقلال در بازی با پارس جم ندارد.

* امید ابراهیمی که به دلیل سرماخوردگی در تمرین روز گذشته حاضر نبود، امروز در تمرین آبی‌پوشان حضور پیدا کرد و این بازیکن هم مشکلی برای همراهی تیمش در بازی آینده نخواهد داشت.

* نصرالله عبداللهی در تمرین امروز تیم استقلال حضور داشت و نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان شد.

* محسن کریمی و پادووانی دو غایب تمرین امروز استقلال بودند.

تیم فوتبال استقلال روز پنج‌شنبه در ورزشگاه آزادی و از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف پارس جنوبی خواهد رفت.

۱۳۹۶/۱۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...