نسخه چاپی

خیال پرسپولیسی ها راحت شد!

فیفا تهدید كرده بود در صورتی كه مطالبات گابریل پرداخت نشود، ۶ امتیاز از پرسپولیس كسر می شود اما پرسپولیس در وقت قانونی به دادگاه عالی ورزش شكایت كرد. فیفا هم نامه ای فرستاد و اعلام كرد روند كسر امتیاز از پرسپولیس متوقف شود.

به گزارش نما، روزبه وثوق احمدی درباره اقدامات باشگاه نفت تهران برای حل مشکل بدهی‌های گذشته گفت: مالکان جدید باشگاه نفت چند نوبت به فدراسیون فوتبال آمده اند و جلساتی داشته اند. بدهی های باشگاه نفت به چند دسته تقسیم می شود. دسته ای از بدهی ها به خاطر پرونده هایی است که رای آن در کمیته انضباطی و پیش از تشکیل کمیته تعیین وضعیت صادر شده است.

وی افزود: دسته ای از بدهی ها هم به کمیته تعیین وضعیت مربوط می شود که بخشی از آن به قطعیت رسیده و بخشی دیگر جای اعتراض دارد. بیش از ۴۰ پرونده از باشگاه نفت موجود است که ما مسئولان این باشگاه را برای رسیدگی به این پرونده ها راهنمایی کرده ایم.

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال یادآور شد: پرونده بدهی ایگور پراهیچ هم در فیفا دارد بحرانی می شود و خطر کسر امتیاز نفت را تهدید می کند. لذا روز گذشته هم وکیل باشگاه نفت به فدراسیون آمد و این موضوع را به وی اطلاع دادیم.

وثوق احمدی درباره پرونده «آلاجی سوسه» و شکایت این بازیکن سابق سیاه جامگان هم به فیفا گفت: در صورتی که سیاه جامگان در مهلت مقرر فیفا پول این بازیکن را ندهد، ۶ امتیاز از این تیم کسر خواهد شد.

وی با اشاره به مشکل باشگاه پرسپولیس با «گابریل» بازیکن پیشین این باشگاه گفت: فیفا تهدید کرده بود در صورتی که مطالبات این بازیکن پرداخت نشود، ۶ امتیاز از پرسپولیس کسر می شود اما پرسپولیس در وقت قانونی به دادگاه عالی ورزش شکایت کرد. فیفا هم نامه ای فرستاد و اعلام کرد روند کسر امتیاز از پرسپولیس متوقف شود. فعلا این پرونده در دادگاه عالی ورزش در حال بررسی است و بعید می دانم به این زودی رای آن اعلام شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...